Simona Bandita: „Sėkminga ir drąsi moteris – laisva moteris“

Simona Bandita / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-08 14:16
Kasmet per Tarptautinę moters dieną pasaulis primena apie lyčių lygybę ir švenčia moterų pasiekimus. Iš nedidelio miestelio kilusi ir populiaria radijo laidų vedėja tapusi Simona Albavičiūtė, visuomenei geriau žinoma kaip Simona Bandita, yra puikus pavyzdys, kaip begalinis noras ir didelis darbas gali išpildyti net slapčiausias svajones.

Moters dienos proga Simona sutiko pasidalinti savo sėkmės istorija bei padrąsinti visas merginas siekti pačių aukščiausių tikslų.

„Vaikystėje buvau labai užsispyrusi, turėdavau savo nuomonę. Labai gerai mokiausi, bet mėgau pasipriešinti tais atvejais, jei kažkas patikdavo, tuo tikėdavau. Labai kovodavau, - prisimena moteris. - Esu kilusi iš Pakruojo, mokytojų šeimos. Siekiant karjeros nebuvo kažkokių pažįstamų. Buvo tik noras ir dariau viską, kad man pavyktų.”

„Superstar“ fotosesijos nuotr.
„Superstar“ fotosesijos nuotr.

Jos teigimu, nėra neįmanomų dalykų: „Jei man kas nors sako, kad to neįmanoma padaryti, man iš principo norisi tai padaryti ir įrodyti, kad galima. Esame sugalvoję ne vieną projektą, kuriuo irgi niekas netikėjo ir nenorėjo palaikyti. Sakydavau: „O ne, mes vis tiek padarysim!”. Kai įgyvendini tai, kas kitų akimis neįmanoma, patiki, kad neįmanomų dalykų nėra.”

Artėjantį pirmadienį Simona imsis naujo vaidmens. Ji palydės drąsias merginas prieš artėjantį didelį iššūkį –Lietuvoje gegužę pirmą kartą vyks Europos merginų futbolo čempionatas, jame dalyvaus ir mūsų šalies merginų rinktinė. S. Albavičiūtė bus šio čempionato pristatymo renginio vedėja.

Kuo susijęs futbolas ir moterų pasiekimai? Moksliniais tyrimais nustatyta, jog futbolas suteikia merginoms pasitikėjimo savimi ir šiuo požiūriu yra naudingiausias iš sporto šakų.

„Būti mergina ir daryti tai, ką daro didžioji dauguma vyrų kaip tik smagu, toks išskirtinumas. Labai gerbiu žmones kurie sportuoja, kažko siekia. Sportas ar tobulėjimas vienoje srityje yra ilgas etapas einant žingsnis po žingsnio. Kartais užtrunka daug metų kad pasiektum rezultatus, su kuriais tave pasveikintų”, - kalbėjo žinoma moteris.

Ji pažymi, jog kiekvienas žmogus – ar tai būtų sportininkas ar kitos srities profesionalas – savo kelyje pridaro daug klaidų: „Taip atsitinka visiems. Svarbu tomis klaidomis negyventi, skirti energiją, kad pasiektum savo tikslo. Negali nepavykti, tai tik laiko klausimas. Norisi, kad visos jaunos mergaitės ir visi kiti tuo patikėtų, nemestų ir darytų. Iš klaidų linkiu pasimokyti, į jas žiūrėti kaip į įvykį.”

Pasak Simonos, sėkminga ir drąsi moteris – laisva moteris, kuri nuo nieko nepriklauso: „Jei tokia moteris mato, kad kažkurioje situacijoje jai blogai, ji pasirinks sprendimą kuris bus protingas ir nieks jos negalės suvaržyti. Tai yra drąsa būti savimi, drąsa elgtis laisvai ir priimti sprendimus, kurių galbūt netgi nepalaiko nė vienas žmogus iš tavo aplinkos.”

WU17 EURO 2018 Lietuva

Futbolas skatina merginų pasitikėjimą savimi, o būsimas WU17 čempionatas Lietuvoje - tai ne vien sporto renginys. Tai ir merginų svajonės išsipildymas ???? Artėjant moterų dienai pradedame dalintis...

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai