Simona Bandita įamžino kūdikio laukimą: „Vieną dieną noras būti drauge virsta trečia gyvybe“

Simona Albavičiūtė-Bandita ir Andrius Židkovas / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-14 17:34
Radijo ir televizijos laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita (36) ir ledo ritulininkas Andrius Židkovas (29) savo naują gyvenimo etapą – kūdikio laukimą – įamžino stilingoje fotosesijoje. Pora pozavo prieš mados fotografės Redos Mickevičiūtės fotoobjektyvą.

Su portalu Žmonės.lt Simona Albavičiūtė-Bandita sutiko pasidalyti keletu fotosesijos kadrų. 

„Norėjome įamžinti šį mums svarbų laikotarpį“, – kalbėjo ji. 

Prie nuotraukų, kurios papuošė asmenines radijo bei laidų vedėjos soc. tinklų paskyras, savo dabartinę laimę ji apibūdino ir žodžiais.

Simona Albavičiūtė-Bandita ir Andrius Židkovas / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Simona Albavičiūtė-Bandita ir Andrius Židkovas / Redos Mickevičiūtės nuotr.

„Kaip atsiranda šeima? Du visiškai vienas kito nepažįstantys, skirtinguose pasauliuose augę žmonės ima ir susitinka. Vienas kitą kažkuo sužavi, pralinksmina ir nuramina, skaniai bučiuojasi, vakarienes ir pusryčius kartu gamina. Žiūrėk, jau ir bendri reikalai, bendri namai.

Tačiau jie abu iš skirtingų pasaulių, todėl pradedami gludinti aštrūs kampai. Jei pavyko priimti, dar labiau dėl tų aštrių, tačiau nugludintų kampų pamilti, jis klausia jos – ar būsi mano žmona?

Tegul mūsų gyvenimo pasaka būna apsupta harmoningai suderintų spalvų

Su džiaugsmo ašaromis akyse ji sako TAIP. Vieną dieną jų didžiulis noras būti drauge virsta trečia gyvybe. Ir taip gyvenimo pasaka tęsiasi, o jie kartu – po mažą laiptelį žengia pirmyn, vienas kitą palaikydami, vienas kito ranką jausdami, naują gyvybę glostydami ir jai meilės laiškus mintimis siųsdami.

Tegul mūsų gyvenimo pasaka būna apsupta harmoningai suderintų spalvų, vis tvirtesnių rankų įsikibimų, o meilės debesėlis, ant kurio taip patogiai sėdisi, niekada neišsisklaido. Myliu tave“, – rašė būsima mama.

 

Primename, jog apie būsimą šeimos narį S.Albavičiūtė-Bandita pranešė per savo gimimo dieną, balandžio 12-ąją.

Savo širdies draugą Andrių Židkovą ji pristatė 2018-aisiais vykusiuose „Žmonių“ apdovanojimuose, į kuriuos jiedu atvyko susikibę už rankų.

Pora susižadėjo 2019-ųjų pabaigoje: sužadėtuvės įvyko egzotiškų atostogų Zanzibare, Afrikoje, metu.

„Vis dar neįtikėtina, kad plaukėme pažiūrėti jūros žvaigždžių, o vidury vandenyno manęs paklausė: ar būsi mano žmona? Taip! Buvo taip netikėta, kad klausydama Andriaus, visą laiką galvojau, kad esu filme, nepamenu nei vieno žodžio. Oh! 2019 baigiasi su maksimaliais siurprizais! Galiu pasakyti tik viena... Andriau, ilgai mums ir laimingai“, – tąkart po sužadėtuvių socialiniame tinkle rašė Simona.

Redos Mickevičiūtės užfiksuotos naujausios Simonos ir Andriaus fotosesijos stiliumi rūpinosi Milda Metlovaitė, makiažu – Ugnė Ežerinskaitė, o Simonos  apranga – „MK Drama Queen“.

 

 

Naujausi straipsniai