Simona Albavičiūtė-Bandita įkūnijo Fridą Kahlo ir paskelbė apie naują projektą: „XXI amžiaus BANDITA“

Simona Albavičiūtė-Bandita
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-07 17:22
„Bandita niekada nebuvo susijusi su banditais ar kokiais nusikaltėliais. Ji atsirado nuo žodžio – bandyti“, – pasakojo žinoma radijo ir televizijos laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita, pirmąją pavasario dieną socialiniuose tinkluose pristačiusi naujai atgimstantį savo projektą, kurio metu susidurs su asmeninėmis baimėmis bei iššūkiais.
„Projekto esmė – besinaudojant visa XXI amžiuje pasiekiama informacija ir galimybėmis, tobulinti save, dažnai statant į nepatogias situacijas tam, kad išmoktum kažko naujo. O pirmoji pavasario diena – puikus metas tai pradėti. Juk pavasaris yra spalvingas ir įkvėpiantis visomis prasmėmis“, – sakė radijo ir televizijos laidų vedėja.

Simona apie naujausią savo projektą paskelbė įsiamžindama menininkės Fridos Kahlo įkvėptoje fotosesijoje.

Simona Albavičiūtė-Bandita / Aisčio Roko Vyšniauskas nuotr.
Simona Albavičiūtė-Bandita / Aisčio Roko Vyšniauskas nuotr.
„Spalvų ir stiprybės prasme Frida man siejasi būtent su šiuo metų laiku. O įamžinti ją norėjau dėl begalinio užsispyrimo, kuriuo ši moteris žavėjo ir vis dar žavi pasaulį. Juk tik dėl savo atkaklumo ji pakilo net iš visiško suluošinimo. Todėl žinant jos istoriją, galima padaryti išvadas – užsispyręs žmogus gali viską. Apie tai ir bus šis projektas“, – šypsojosi S. Albavičiūtė-Bandita.


Projekto metu Bandita tikrins save įvairiose situacijose, kažko naujo mokysis, domėsis ne tik naujausiomis technologijomis, tačiau atrinkdama įdomiausią ir žmonėms naudingiausią informaciją, netgi bandys atsikratyti savo baimių:

 – „Vien pagalvojus apie tai, jog kažkur gali būti žiurkė, man darosi bloga. O ką jau kalbėti apie scenarijų, kuriame jų 100? Tačiau, šiandien yra tiek daug įdomios informacijos ir praktikų, kurių pagalba žmogus gali nugalėti bet kokią savo baimę ar įsitikinimą. Todėl pasinaudodama profesionalų pagalba, surinksiu viską ir darysiu tai, kam niekada nesiryžčiau. O mane stebintys žmonės turės galimybę visa tai pritaikyti ir savo gyvenime“ , – kalbėjo S. Albavičiūtė-Bandita.

Naujausi straipsniai