Šventiškoje fotosesijoje su partnere įsiamžinęs Simas Kučas: „Reikėtų pagaliau man sušokti be klaidų“

Simas Kučas ir Melisa Valinovič Kalėdinėje fotosesijoje/Jelenos Jančenkovos („Charme“ fotostudijos) nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-15 09:35
Šio šeštadienio laidai „Šok su žvaigžde“ televizijos projekto dalyviai – modelis, teniso treneris Simas Kučas ir šokėja Melisa Valinovič ruošia aistringo temperamento reikalaujantį šokį posodoblį.

Besiruošdami naujajam pasirodymui televizijos projekto publikos numylėtiniai dar spėjo įsiamžinti kalėdinėje fotosesijoje ir pasidalinti žiemos švenčių laukimo nuotaikomis su skaitytojais.

Žinomas teniso treneris S. Kučas teigė, kad ruošiant naują numerį jis nieko nediktuoja ir visiškai pasitiki komanda. Poros pasirodymą paprastai režisuoja šokėja M. Valinovič su širdies draugu, šokėju ir modeliu Rafal Narkevič ir choreografas Kęstutis Andrijevskis. „Kur muzika ir šokiai – čia nesikišu. Yra kitos sritys, kur galiu vadovauti, patarti“, – neslėpė S. Kučas. Paklaustas, ką reikėtų padaryti, kad jų pora su Melisa pagaliau iš komisijos sulauktų išsvajoto septintuko, Simas juokdamasis atsakė: „Reikėtų pagaliau man sušokti be klaidų, su geromis emocijomis ir, kaip komisija sako, „su patemptomis pėdutėmis“.

Simas Kučas ir Melisa Valinovič Kalėdinėje fotosesijoje/Jelenos Jančenkovos („Charme“ fotostudijos) nuotr.
Simas Kučas ir Melisa Valinovič Kalėdinėje fotosesijoje/Jelenos Jančenkovos („Charme“ fotostudijos) nuotr.

Vienoje sostinės fotostudijoje su partnere susitikęs Simas Kučas, daugelį metų dirbęs profesionaliu modeliu užsienyje, negailėjo patarimų ir padrąsinimų savo partnerei, kaip laisvai ir užtikrintai jaustis prieš obektyvą. „Jau seniai pas mane fotografavosi tokie linksmi ir charizmatiški modeliai“, – po fotosesijos sakė studijos įkūrėja Jelena Jančenkova. Žiemos švenčių nuotaiką padėjo sukurti drabužių ir aksesuarų kūrėja Eglė Petravičiūtė-Slajienė ir vizažistė bei plaukų meistrė Indrė Pan.

„Jau pradėjau laukti žiemos švenčių, tai man vienos gražiausių švenčių metuose“, – sakė šokėja M. Valinovič, dovanų artimiesiems ir bičiuliams visuomet pradedanti ieškoti jau gruodžio pradžioje, kad vėliau nepapultų į spūstis parduotuvėse. Mergina sakė, kad paprastai Kalėdas švenčia šeimos rate, su pačiais artimiausiais žmonėmis. „Namus visada puošiame visa šeima, tik eglutės puošybą su mama perleidžiame tėčiui su broliu, tai – jų tradicija. Eglutę renkamės dirbtinę, mums gaila gyvų medžių. Ir visada turime advento vainiką“, – apie šventines savo šeimos tradicijas pasakojo Melisa. Paklausus, kaip ji mananti, kokia kalėdinė dovanėlė labiausiai pradžiugintų jos partnerį Simą, mergina šypsodamasi atsakė: „Gal kalėdinių motyvų megztinis? Tiesą sakant, dar negalvojau apie dovaną jam, esame stipriai įsisukę į treniruotes, todėl vos viską spėjame, bet kažką įdomaus ir linksmo dar tikrai sugalvosiu“.

Simas Kučas ir Melisa Valinovič Kalėdinėje fotosesijoje/Jelenos Jančenkovos („Charme“ fotostudijos) nuotr.
Simas Kučas ir Melisa Valinovič Kalėdinėje fotosesijoje/Jelenos Jančenkovos („Charme“ fotostudijos) nuotr.

Modelis ir teniso treneris S. Kučas žiemos šventes paprastai sutinka pas Olandijoje gyvenančią mamą, kuri visuomet pasirūpina namų puošyba ir gardžiais valgiais. Simas neslėpė esantis iš tų, kurie dovanėlių pradeda ieškoti vos ne paskutinę minutę. Vyro manymu jį patį ir jo partnerę Melisą artėjant šventėms labiausiai pradžiugintų ši  staigmena: „Geriausia kalėdinė dovana mums būtų patekti į projekto finalą!”.

Šokėjų porai sukurti žiemišką nuotaiką fotostudijoje padėjo kailio drabužiai ir aksesuarai, kuriuos sukūrė E. Petravičiūtė-Slajienė. „Kailiu, kaip medžiaga, žavejausi nuo vaikystės, tai – mano aistra. Man niekada nebuvo artimi nusistovėję stereotipai šia temą. Visada norėjau kailį pateikti kitaip, kad jis taptų daugiau praktišku, kasdieniu, tačiau kartu ir „šarmingu“, garderobui suteikiančiu isskirtinumo“, – sakė vilnietė. Šį savaitgalį kūrėja savo naujausius gaminius pristato Kaune vykstančioje parodoje „Moters pasaulis“.

Kuriant drabužius ir aksesuarus, E. Petravičiūtė-Slajienė naudoja tik Lietuvos ūkiuose užaugintų audinių kailius, taip pat – miško lapių, ūsurinių šunų ir bebrų. Kailį derina su vilna, kašmyru, oda, šilku, linu. „Mane žavi kailis dėl šioje medžiagoje užkoduotos ypatingos ir visapusiškai stiprios ernergetikos. Visų svarbiausia, jog tai – ilgaamžiška, tvaru, ekologiška. Tai viena seniausių žmonijos naudojamų medžiagų, kuri praėjusiais laikais net buvo vertinama kaip valiuta“, – pastebi Eglė, ir pati šiandien mielai dėvinti jos mamos prieš kelis dešimtmečius nešiotus ir šiandien persiųtus kailinukus. Moteris šypsodamasi sako, kad jai yra tekę natūraliu kailiu dekoruoti netgi maudymosi kostiumėlius  irapatinį trikotažą.

Temos:

Šokis Naujiena

Naujausi straipsniai