Simas Jasaitis ir Vaida Klizaitė-Jasaitienė teisme toliau aiškinasi dėl alimentų

Vaida Klizaitė-Jasaitienė teisme ir Simas Jasaitis / L.Balandžio ir feisbuko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-06 10:41
Vilniaus miesto apylinkės teismas toliau nagrinėja civilinę bylą, kurioje krepšininkas Simas Jasaitis prašo sumažinti anksčiau iš jo priteistą sumą, skirtą jo ir pirmos žmonos Vaidos Klizaitės-Jasaitienės vaiko išlaikymui. Ginčą buvę sutuoktiniai sprendžia per advokatus – nei vienas, nei kitas posėdyje ketvirtadienio rytą nepasirodė.

Išlaikymą išsituokusios poros vaikui prieš kelerius metus yra nustatęs Lietuvos Aukščiausiasis Teismas. Pagal galiojantį Teismo sprendimą, krepšininkas buvusiai sutuoktinei kas mėnesį privalo skirti apie 1 300 eurų judviejų vaiko išlaikymui.

Iki šiol S.Jasaitis buvusiai žmonai kas mėnesį tiek ir mokėdavo, bet toliau tiek pinigų skirti nebenori: pasikeitė paties sportininko finansinė padėtis, be to, S.Jasaitis teismui sakė nežinąs, kur tiksliai V.Klizaitė-Jasaitienė panaudoja jo pinigus – ar tikrai leidžia vien vaiko reikmėms.

Ieškovas norėtų įrodymų, kad savo asmenines reikmes V.Jasaitienė tenkina iš pačios uždirbamų arba turimų lėšų, o ne iš jo vaikui pervedamų pinigų. Kol kas, oficialiais bylos duomenimis, pačios V.Jasaitienės pajamos kas mėnesį siekia apie 275 eurus.

Teisme – nei vieno, nei kito

Ketvirtadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teisme teisėja Audronė Bugelevičienė tęsė šios civilinės bylos nagrinėjimą. Kadangi byloje figūruoja ir nepilnametis vaikas, byla nagrinėjama už uždarų durų.

Anksčiau vykusiame teismo posėdyje pasirodė tik atsakovė, V.Klizaitė-Jasaitienė. Šįkart nepasirodė nė vienas buvęs sutuoktinis – nei S.Jasaitis, nei V.Klizaitė-Jasaitienė. Posėdžio metu abiems jiems atstovavo advokatai.

Žmonės.lt žiniomis, šios bylos nagrinėjimo metu S.Jasaitis siekia įpareigoti buvusią žmoną pateikti teismui pilnus duomenis, kaip per pastaruosius trejus metus ji leido pinigus. Iš tokios ataskaitos, ieškovo supratimu, aiškiai matytųsi, kiek pinigų investuojama į vaiko gerovę, o kiek V.Jasaitienė išleidžia sau.

Brangiai moka dėl skyrybų

2012-aisiais teismas V.Jasaitienei po skyrybų priteisė 1 105 000 litų (320 030 Eur), taip pat prabangius 642 tūkst. litų (186 tūkst. Eur) vertės apartamentus sostinėje ir visureigį „Porsche Cayenne“.

Be to, kaltu dėl skyrybų pripažintą S.Jasaitį teisėjai kiekvieną mėnesį, iki sūnus sulauks pilnametystės, mokėti jo išlaikymui po 4,5 tūkst. litų – 1 303 eurus.

V.Jasaitienė Žmonės.lt yra sakiusi nenorinti viešai komentuoti situacijos, tačiau replikavo, kad „Simas niekaip nesusitaiko su dabartiniu teismo sprendimu ir nesąžiningais būdais siekia jį pakeisti.“

S.Jasaitis šia tema nuo komentarų apskritai susilaiko.

Buvę sutuoktiniai abu rūpinasi sūnumi: nors berniukas gyvena su mama, jis lankosi ir S.Jasaičio bei jo žmonos Oksanos Pikul-Jasaitienės šeimoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai