Silvester Belt pristato naują dainą „Ar Dar Matai”: klausytoją kviečia dažniau kalbėti akimis

Silvester Belt / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Atlikėjas Silvester Belt pristato naują dainą – „Ar Dar Matai“. Ilgai savęs ieškojęs atlikėjas pagaliau atrado subtilų pop muzikos skambesį. „Ar Dar Matai“ yra pilnas netikėtų elektroninės muzikos garsų, bet tuo pačiu skamba švelniai ir pažįstamai. Lėtas ritmas ir svajinga vokalo linija veda į euforišką priedainį, kuris skamba choro balsais ir tarsi pakylėja dainą į dangų.

„Jeigu jums kada teko stebėti dangų, pilną ryškių žvaigdžių – šiai dainai įkvėpimas gimė būtent tokioj aplinkoj. Dar niekada nesu patyręs tokios tylos ir ramybės kaip tą naktį, apie kurią pasakoju šioje dainoje. Visa patirtis buvo lyg filmas, kurį stebėjau iš šono – norėjau perteikti tai dainos žodžiuose.

Tą naktį supratau, kad kartais žmonės sako žodžius, ir dažnai jie nieko nereiškia, jeigu nėra paremti jausmu. Todėl dainoje kviečiu klausytoją dažniau kalbėti akimis. Jos visada daugiau pasako, kad ir kaip banaliai tai skambėtų“, – atvirauja Silvester Belt.

Silvester Belt / Asmeninio archyvo nuotr.

Silvester Belt – „Ar Dar Matai“:

Kartu su OpenPlay prodiuserių komanda, Silvester Belt dirba jau visus metus ir ruošia daug naujų kūrinių bei savo koncertinę programą. Atlikėjas kartu su Jessica Shy yra parašes bene romantiškiausią jos albumo „Apkabinti Prisiminimus“ dainą „Drugiai“.

Jessica Shy feat. Silvester Belt – „Drugiai“:

Silvester Belt (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau