Šiltai ir stilingai – kaip rengtis į darbą?

Šilta apranga į darbą / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Su kalendoriniu pavasariu žiema nepasitrauks. Tad dar kurį laiką turėsime pirmiau galvoti, kaip apsirengti, kad būtų šilta, o tik tuomet – kad dar ir būtų gražu. O gal įmanoma tai suderinti? Siūlome derinių įkvėpimų, kurie puikiai tiks darbui.

Jeigu darbas neįpareigoja dalykinės aprangos, galima jaustis laisvai ir į pagalbą pasitelkti jaukius megztukus ir kelnes arba džinsus. Čia svarbi pusiausvyra – jei viršus labai laisvas, apačia turi būti siauresnė, arba atvirkščiai.

Londono mados savaitės gatvės stilius / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Visada tinkamas derinys darbui (ir po to – pasisėdėjimui kavinukėje) šiltas tamsesnis golfas ir pieštuko arba varpelio formos sijonas žemiau kelių. Prie tokio derinio šaltajam sezonui siūlome rinktis ilgaaulius batus arba aulinukus.

Candela Novembre / Vida Press nuotr.

Darbe turite vilkėti kostiumėlį? Rinkitės sau įprastą, tik po apačia vilkitės ne palaidinę, o šiltą golfą.

Caroline Daur / Vida Press nuotr.

Jei apranga turi būti pusiau dalykiška, galite išmėginti sluoksniavimą – ant marškinių apsivilkti šiltą laisvą megztinį ir tai derinti su kostiuminėmis kelnėmis.

Londono gatvės stilius / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Taip pat visuomet gerai ir tinkamai atrodo tamsūs džinsai – juos derinkite su megztiniu ir marškiniais arba švarku + golfu.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Jei turite prailgintą švarką, ypač – languotą, tai jis pagyvins bet kurį įvaizdį. Norint įvairovės, galima sujuosti švarką diržu.

Pernille Teisbaek ir Jeanette Friis Madsen / Vida Press nuotr.

Daugiau stiliaus įkvėpimų darbui – mūsų galerijoje.

Šiltai ir stilingai – į darbą (27 nuotr.)
+21
Skaitykite daugiau