Siekdamas sustabdyti kaimynų skundus dėl triukšmo Edas Sheeranas ėmėsi ekstremalių priemonių

Edas Sheeranas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-25 16:40
Britų atlikėjas Edas Sheeranas gali nepaisyti besiskundžiančių kaimynų, dar geriau – visus skundus jis gali sustabdyti paprasčiausiai nupirkdamas jų namus kaimynystėje.

Pasak „The Sun“, atlikėjas jau išleido 4 mln. JAV dolerių apsaugodamas savo namus Sasekse ir pirkdamas nekilnojamą turtą aplink juos.

Siekdamas užkirsti kelią kaimynų skundams dėl triukšmo, Edas Sheeranas nusipirko ne tik butą netoliese savojo „Notting Hill“ restorano, bet ir keletą namų, esančių netoliese jo prabangios Londono vilos.

Taip dainininkas tikisi apsisaugoti nuo nepatenkintų kaimynų. Šaltinių teigimu, aplinkinius gyventojus labiausiai erzino tai, kad jis keldavo triukšmą, o netoliese esantį tvenkinį naudojo it savo asmeninį baseiną. Edo sklype esantis tvenkinys – gamtos rezervatas.

Edo Sheerano koncertas Rygoje / E. Andersons nuotr.
Edo Sheerano koncertas Rygoje / E. Andersons nuotr.

Sheeranas – neabejotinai vienas perkamiausių pasaulio muzikantų, o tai reiškia, kad ir vienas turtingiausių. Todėl atlikėjui nieko nereiškia įsigyti vieną kitą namą prestižinėje Londono vietoje. Tačiau jam puikiai sekasi ir kiti reikalai – neseniai su airių gitarų kūrėjais jie „Lowden“ išleido naują akustinių gitarų liniją (ir ta proga surengė netikėtą koncertą Anahaime, Kalifornijoje).

Kovo pabaigoje vėl buvo atnaujintas antrus metus trunkantis „Divide“ turas Afrikoje, Tolimuosiuose Rytuose, Pietryčių Azijoje. Gegužės pabaigoje jis persikelė į Europą ir aprėpė kone visą žemėlapį: Prancūziją, Portugaliją, Ispaniją, Italiją, Vokietiją, Austriją ir keletą kitų šalių, įskaitant liepos 12-osios koncertą Rygoje.

Naujausi straipsniai