Siekdama padėti beglobiams gyvūnams modelis Deimantė Guobytė įsteigė savo vardo labdaros fondą

Deimantė Guobytė / Andriaus Vengalio nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-09-09 17:26
Tarptautinį pripažinimą pelnęs modelis Deimantė Guobytė ėmėsi naujos veiklos. Už Atlanto gyvenanti lietuvė nusprendė gimtojoje šalyje įsteigti savo vardo labdaros ir paramos fondą beglobiams gyvūnams paremti. „Lietuva – gyvūnams“ – taip vadinasi nauja ne pelno siekianti organizacija.

„Dėl gyvūnų galėčiau padaryti viską. Labdaros fondą atidariau norėdama pagelbėti beglobiams gyvūnams. Tai yra vienintelė veikla, kurioje noriu save išreikšti. Reikia kalbėti už tuos, kurie neturi balso“, – Žmonės.lt sakė Deimantė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Modelis Deimantė Guobytė – apie darbą JAV ir meilę muzikos žvaigždei Maxwellui

Nuo pat mažens mergina augo apsupta gyvūnų, todėl meilė jiems metams bėgant tik stiprėjo. Šiuo metu Deimantė augina juodą pekinų veislės kalytę Vestą ir yra įsitikinusi – nėra geresnio draugo už šunį.

„Kiekvienam vaikui tiesiog būtina turėti augintinį. Taip lavinamas gebėjimas mylėti, gerbti silpnesnius, išmokstama gailestingumo. Jei vaikas gebės mylėti gyvūną, jis taip pat gerbs, mylės ir žmones“, – neabejojo Deimantė.

Andriaus Vengalio nuotr.
Andriaus Vengalio nuotr.

Meilė gyvūnams Deimantę paskatino ir pakeisti mitybos įpročius, ji nuo mažens yra vegetarė, nevartoja ir pieno produktų. Didelę įtaką jos gyvenime padarė ir Peterio Singerio knyga „Gyvūnų išvadavimas“. „Perskaičiusi knygą apie gyvūnų liberaciją supratau, kad reikia radikaliai keisti požiūrį į gyvūnus. Neturėtume jų paversti mėsainiais, rankinėmis, apsauga nuo įsilaužimo ar smagia pramoga. Privalome juos gerbti kaip draugus, kaip kitos genties atstovus“, – mintimis dalijosi Deimantė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Seksualioje fotosesijoje įsiamžinusi Deimantė Guobytė pademonstravo nepriekaištingą figūrą

Jau rugsėjo 12 dieną, 13 val., Vilniaus Mokytojų namų kieme vyks beglobiams keturkojams skirtas „Lietuva – gyvūnams“ renginys. Čia išmaudyti ir sušukuoti gyvūnai lauks naujų šeimininkų, todėl renginyje laukiame visi, norintys į savo namus priimti naują draugą.

Deimantė kartu su bičiuliais surengė specialią fotosesiją. Daugiau kadrų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai