Šie metai Dominyką Vaitiekūną verčia keiktis: „Vienatvę jaučiu ir aš“

Dominykas Vaitiekūnas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-21 10:10
Aktorius, dainininkas, laidų vedėjas Dominykas Vaitiekūnas (33) sako, kad per pirmąjį karantiną jis ilgai vaikščiojo nukabinęs nosį. Jau tada numanė – pandemija užsitęs, visas pasaulis sustos ir greitai nebepajudės iš vietos. Ilgainiui susitaikęs su esama padėtimi Dominykas nusprendė į situaciją pažvelgti kitaip ir net pabandyti išgelbėti šventes.

Dominykas paprastai Kalėdų nesureikšmindavo, prisipažįsta, kad jokios idilės šiuo metų laiku aplink save nekurdavo. Dažniausiai tai būdavo tarpsnis, kuomet norėdavosi pailsėti po darbų. Kūrėjas juokiasi, kad šie metai privertė viską apsiversti aukštyn kojomis. Tikriausiai ne vieną jie varė iš proto ir buvo netikėti.

„Ėmiau žiūrėti kalėdinius filmus, ko anksčiau nedarydavau, ruoštis šventėms ir net programą sukūriau. Su kolega 26 dieną kviečiame visus į virtualų susitikimą. Pabūti, paburnoti, pasijuokti ir bent kiek sumažinti tą širdį draskantį vienišumo jausmą“, – sako jis.

Dominyko Vaitiekūno kvietimas sutikti Kalėdas virtualiai:

Muzikinę virtualią programą sukūręs Dominykas pasidžiaugė, kad sugriežtinus Lietuvoje karantiną, jo planai nesugriuvo.

„Su komanda pakalbėjome ir nusprendėme pabandyti kiek įmanoma išsaugoti šventes. Tiek tiem, kurie įsigijo privačius mūsų pasirodymus, tiek tiem, kurie laukia 26 dienos susitikimo. Kontaktus apribojome iki maksimumo ir labai, labai stengiamės daug dirbome. Šią minutę atrodo, kad viskas pavyks“, – teigia jis.

Dominyko daina iš naujosios programos:

Kadangi koncerto ir scenos meno prigimtis yra gyvas pocesas bei kontaktas su žiūrovu, D.Vaitiekūnas sutinka, kad toks pasirodymas, kuris įprastai vyksta gyvai – nepakartojamas virtualiame pasaulyje.

„Tačiau mes tokių reikalavimų savo pasirodymui ir nekeliame, tiesiog stengsimės su savo žiūrovais pabendrauti, kartu gerai praleisti laiką. Bet kokiu atveju, kokybę mes tikimės išpildyti bei perteikti savo muzika fainumo, ironijos, sarkazmo, juoko.“

Dominyko daina iš naujosios programos (N-18):

Pastarieji metai Dominykui buvo nelengvi. Dar pavasarį jis vaikščiojo liūdnas, nes puikiai suprato – greit koronavirusas nebus įveiktas. Reikės daugiau, nei metų, kad žmonija bent kiek atsigautų.

Dominykas Vaitiekūnas
Dominykas Vaitiekūnas

„Dauguma iš mūsų jaučiasi vieniši, be jokios abejonės, esame įpratę gyventi šeimomis, bendruomenėje. Todėl be galo sunku, skaudu ir kartais net protas su širdimi pykstasi. Širdis vis nori bėgti pas kažką, o protas liepia sustoti. Vienatvę jaučiu ir aš. Gerai, kad neteks tų švenčių labai jau liūdnai sutikti. Galime sumažinti tą vienišumo jausmą su naujųjų technoligijų pagalba. Kol kas esame populiariausi iš visų renginių vyksiančių 26 dieną. Manau, bus gera visiems kartu pabambėti ir pasijuokti. Na, o vėliau aš visą laikotarpį būsiu dviese su keturkoju savo draugu šunimi Niku.“

D.Vaitiekūnas džiaugiasi, kad prie jo gražios idėjos prisidėjo ne tik LATGA, bet ir tie, kurie jau įsigijo bilietus bei patikėjo Dominyko talentu bei galimybe pralinksminti.

„Manau, visi kartu, kad ir virtualiai, galime praskaidrinti tą šių dienų niūrumą“, – sako jis.

Dominykas Vaitiekūnas / G.Staučės nuotr.
Dominykas Vaitiekūnas / G.Staučės nuotr.

Naujausi straipsniai