Siciliją su šeima paliekanti Oksana Pikul Lietuvoje nežada užsibūti: „Jeigu pasiseks, vėl iškeliausime“

Oksana Pikul-Jasaitienė, Simas Jasaitis ir jų sūnus Dominykas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-21 14:34
Šiuo metu su vyru Simu Jasaičiu ir pirmagimiu Dominyku Sicilijoje gyvenanti atlikėja, merginų grupės „Naujos pupytės“ lyderė, vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė jau artimiausiu metu ruošiasi grįžti į Lietuvą, kurioje praleis visą vasarą. Tačiau rudenį visa šeima vėl žada išvykti iš Lietuvos.

Žmonės.lt O.Pikul-Jasaitienė pasakojo, kad pasibaigus krepšinio sezonui Italijos krepšinio klube „Orlandinos Basket“, kuriame žaidė Simas Jasaitis, su visa šeima jie žada grįžti į Lietuvą.

„Truputį gaila palikti Siciliją…“ – sakė Oksana. Bet ji pripažino, kad nepaisant atšiauraus klimato, gimtinėje vis tiek yra geriausia.

O prie Sicilijos klimato Oksana ir jos sūnus Dominykas tikrai priprato.

„Oras Sicilijoje dabar tikrai geras, mažylis priprato pietų miegoti prie jūros, klimatas jam čia švelnus. Mažas miestelis, puiki vieta šeimai, kuri nori turėti ramų gyvenimą. Turėjome draugišką kaimynę, kuri moko mažylį kalbėti ir vaišina naminiais itališkais patiekalais, atneša sodo gėrybių. Aplink paukščiai čiulba, viskas žydi“, – Žmonės.lt pasakojo O.Pikul-Jasaitienė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Oksana teigė, kad Lietuvoje užsibūti nežada ir jeigu pavyks, iškeliaus jau rudenį.

„Jeigu viskas bus gerai, kitąmet vėl iškeliausime, nes Simas jau turi pasiūlymų. O dabar su paaugusiu mažyliu ir gera nuotaika vasarą praleisime Lietuvoje“, – teigė O.Pikul.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai