Siautėjimu Radžio apkaltinta Agnė Petravičienė pateikė savo versiją

Agnė Petravičienė ir Radži
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-21 14:13
Antradienį „Lietuvos ryto TV“ išplatintame pranešime spaudai buvo cituojamas laidos anonsas, kuriame dainininkas Radži kaltino Agnę Petravičienę siautus jo trisdešimtojo gimtadienio vakarėlyje. Kadangi jokio paaiškinimo, kodėl taip įvyko, nebuvo, o ir pati atlikėja nebuvo apklausta, nusprendėme jos paklausti: kas (vėl) nutiko?

„Viskas įvyko po mano gimtadienio šventės, kai atvykome į mano butą. Aš į savo namus priimu tik labai artimus ir patikrintus žmones. Pas mane bet kas nesilanko. Agnę pakviečiau kaip kolegę, bičiulę, o ji leido sau daryti bardaką mano namuose. Kaip galima ateiti į svečius, mėtyti batus, rėkauti. Man tokie dalykai visiškai nepriimtini, aš to savo namuose niekada neleisiu“, – laidai „Ant bangos“ karščiavosi Radži.

„Turbūt visi romai mėgsta audringai švęsti. O čia juk dar jubiliejus. Po šventės visi nuvažiavo į viešbutį, į namus pasikviečiau pačius artimiausius. Tarp jų buvo ir Agnė. Tačiau ji svetingumo neįvertino, ėmė audringai elgtis, lyg būtų neaišku kur. Labai nemalonu, bet teko ją išvaryt. Aš nesuprantu, kaip taip galima svečiuose elgtis. Niekada nesu nei kažkam kažką blogo padaręs, nei iš baliaus išvarytas. Aš juk ją į savo turą buvau pasiėmęs, daviau užsidirbt, o čia taip atsilygint“, – laidai teigė atlikėjas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Trečiadienį A. Petravičienė Žmonės.lt situaciją paaiškino kitaip. „Mano pozicija visada buvo ta pati – jau 12 metų mes bendraujame su Radži ir tai ne 12 savaičių ar mėnesių. Tas bendravimas, aišku, neprisigalvokite nebūtų dalykų – buvo, yra ir, manau, taip bus, kol mirtis mus išskirs, – juokėsi dainininkė ir pridūrė. – Bet mus dažnai nori išskirti kaip ilgamečius draugus ne mirtis, o pašaliniai asmenys... Mes, galima sakyti, vienodi žmonės tiek charakteriu, tiek temperamentu, todėl ir bendraujam tiek metų. Taip, kartais mes pasipykstam, tačiau jeigu nepasipyktume, tai greičiausiai ir nebendrautume jau seniausiai. Šį kartą Radži, esu tikra, pasikarščiavo eilinį kartą, nes jis pamanė, kad aš papasakojau privataus jubiliejaus detales žurnalistams, ir tuomet įsiuto, tad pasakė, ką pasakė, iš pykčio. Tada perskaičiau aš, įpykau taip pat ir tada tikrai pasakiau, kaip yra.“

A. Petravičienė pasakoja, kad antradienį, po išplatinto pranešimo spaudai, jie pasikalbėjo ir išsiaiškino viską.

„Bet jau post factum – jau laida nufilmuota... Žinoma, man labai nemalonu... Esmė ta, kad nemanau, jog jį žemindama būsiu pranašesnė, todėl Radžiui tegu tai būna pamoka, kad ne trečiųjų kažkokių asmenų klausyt ar prielipų sakė-pasakė-girdėjom, o senų draugų, tada nereikės atgailauti po visko. Žodžiu, kas tai padarė, žinojo rezultatą, kad Radži įsius, o aš supyksiu po jo reakcijos ir mes susipyksim. Deja, „draugai“ ir pletkų bobos, neišdegs“, – miglotai užbaigė atlikėja.

Paklausta, ar ji tikrai taip siautėjo vakarėlyje ir mėtė batus, kaip pasakojo Radži, Agnė juokėsi: „Aš batus apsiaviau, kad išeičiau. Na, Radži savam stiliui, kai siunta.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai