Šiauliuose susituokė Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė

Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-23 12:20
Vasario 23-ąją, šeštadienį Šiauliuose vyko metų vestuvėmis tituluojama šventė – buvusio Seimo nario Andriaus Šedžiaus (37) ir Monikos Kvietkutės (20) tuoktuvės. Laviną apkalbų ir skeptiškus žvilgsnius atlaikiusi pora nusprendė oficialiai įteisinti savo santykius. Ceremonija vyko Šiaulių arenos VIP salėje, o puota surengta Šeduvos malūne.

Šiek tiek po vidurdienio šalia Šiaulių arenos, kurioje vyksta ceremonija, pasirodė pirmieji svečiai. Netrukus, juodu BMW limuzinu atvyko jaunikis A.Šedžius. Vyras buvo pasipuošęs juodais puskailiniais ir balta eilute. Paklaustas ar jaudinasi, vyras nusišypsojo, tačiau kalbėti vengė. Jis už parankės vedėsi savo močiutę ir kaip išgalėdamas stengėsi išvengti gausiai susirinkusių žurnalistų.

Netrukus prie arenos pasirodė jaunikio tėvai – Alvydas ir Natalija Šedžiai. Jiedu rankose nešė dovanų maišelius, tačiau atskleisti, kas yra viduje, nenorėjo. Pirmiesiems svečiams suėjus į Šiaulių arenos VIP salės vidų, pasirodė augaloti apsauginiai, kurie akylai saugojo, kad joks pašalinis žmogus nepatektų į vidų.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Prieš pat 13 valandą pasirodė BMW automobilis, kuriame važiavo jaunoji su tėvu. Monika buvo pasipuošusi pūsta balta suknele bei apsigobusi kailine pelerina, o jos veidą dengė balto tiulio vualis. Mergina teigė nesijaudinanti ir nukulniavo į pastato vidų. Jos nuometą rūpestingai tvarkė kartu atvažiavusios bičiulės Oksana Pikul, Liepa Mondeikaitė bei Katažina Nemycko su Deivydu Zvonkumi. Paskui juos atkeliavo prodiuseriai Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius.

O.Pikul tikino, kad Monika jaučiasi labai laiminga, o jos – draugės – nei kiek nesijaudina atiduodamos Moniką į Andriaus rankas. „Mes patys turbūt labiau jaudinamės nei Monika“, – juokavo Katažina.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Prieš vestuves jaunikis atviravo, kad vasario 23 dieną vestuvėms pasirinko neatsitiktinai – ši diena yra A.Šedžiaus gimtadienis, tad vyras juokavo, kad šios dienos tikrai niekada nepamirš.

Ceremonija truko apie valandą, tačiau dar prieš jos pabaigą prie arenos durų privažiavo žadėtosios rogės, traukiamos dviejų žirgų. Juos vadeliojo Šiaulių rajono vicemeras Antanas Bezaras. Netrukus iš VIP salės nusileido svečiai, o paskui juos ir besišypsantys jaunieji. Monika ir Andrius Šedžiai susilaikė nuo komentarų, tačiau mielai pozavo atsisėdę į roges, o netrukus nurūko tolyn.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Jaunieji po ceremonijos išvyko fotografuotis ant Kryžių kalno ir į Chaimo Frenkelio vilą. Tuo tarpu iš ceremonijos išėjusios O.Pikul, K.Nemycko ir L.Mondeikaitė pasakojo, kad tuoktuvės buvo labai gražios. „Žinoma ji ištarė „taip“, o mes vos neapsiverkėme džiaugsmo ašaromis“, – šypsojosi merginos.

Vestuvėse dalyvavusi Donalda Meiželytė sakė, kad jaunieji santuokos žodžius ištarė skambant lietuvių liaudies melodijoms. Beje, tie patys muzikantai grojo ir jauniesiems įsėdus į žirgų traukiamas roges.

„Žiemą tokiu metu paprastai būna saulėta, gaiviai šalta, tikrai žiemiškai balta, gražu. Įsivaizduokite: rogės su varpeliais, sniegas girgžda... Visada tokių vestuvių norėjau! Parodysime, kaip gražu tuoktis žiemą. Tik viena bėda – žiemą gėlės net už nuotakos suknelę brangesnės. Jokių vedybų planuotojų nesamdome: dėl visko patys tariamės ir viską planuojame“, – anksčiau žurnalui „Žmonės“ pasakojo A.Šedžius.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Dar prieš vestuves jaunikis pasakojo, kad puota vyks Šeduvos malūne, kuriame jaunavedžiams koncertuos grupė „16Hz“ ir M.Kvietkutės bičiulės „Pop Ladies“. Tad iškart po fotosesijos prabangių automobilių kolona nurūko link Šeduvos, kur jaunųjų jau laukė tėvai ir būrys svečių.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Svita susirinko stikliniame pastate šalia Šeduvos malūno, tačiau su žiniasklaidos atstovais jie nebuvo nusiteikę bendrauti, išskyrus keletą nuo šampano apsvaigusių svečių. Pro duris trumpam išlindo raudona suknele pasipuošusi D.Meiželytė, kuri buvo vakarėlio vedėja. Ji paskubino jaunuosius eiti į vidų. Iš viso vakarėlyje dalyvavo apie 60 svečių.

Verslinininkui A.Šedžiui santuoka su M.Kvietkute – antroji. Prieš tai vyras buvo vedęs Sandrą Šedžiuvienę, su kuria susilaukė dviejų dukrų. Dar vieno sūnaus Andrius sulaukė po vienos nakties nuotykio su mergina, su kuria susipažino kelte.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

M.Kvietkutei ši santuoka – pirmoji. Mergina su A.Šedžiumi susipažino 2010-aisiais, būdama 18-os metų, kai dar mokėsi mokykloje. Pora vestuvės atšokti planavo praėjusių metų liepą, tačiau puotą teko atidėti dėl didelio abiejų užimtumo.

Panašu, kad jaunos merginos santykiai su A.Šedžiumi padėjo jai „prasimušti“ pramogų pasaulyje.  Monika ėmė puošti įvairių žurnalų viršelius bei filmuotis televizijos laidose, o grupė „Pop Ladies“ pakvietė ją dainuoti kartu.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai