Siaubinga žinia „One Direction“ nario Louiso Tomlinsono šeimai – mirė vos 18-os sulaukusi sesuo

Felicite Tomlinson ir Louisas Tomlinsonas / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-15 09:39
Penktadienio rytą užsienio naujienų portaluose pasklido sukrečianti žinia – mirė „One Direction“ nario Louiso Tomlinsono sesuo. Felicite Tomlinson buvo vos 18-ka metų.

Pranešama, kad mergina mirė trečiadienį Vakarų Londone, savo namuose. Atvykę paramedikai padėti niekuo negalėjo – gaivinimas buvo bevaisis.

Skelbiama, kad merginą ištiko širdies smūgis. Griežtai neigiama, kad tam įtakos galėjo turėti narkotikai ar kitos svaigiosios medžiagos. Teigiama, jog anksčiau Felicite neturėjo jokių problemų su širdimi ir niekuomet nesiskundė net menkiausiais skausmais.

Merginos brolis, Louisas Tomlinsonas, atšaukė artimiausius koncertus bei interviu.

Tai jau ne pirma tragedija Tomlinsonų šeimoje. Prieš keletą metų, 2016-aisiais, po sunkios kovos su leukemija mirė jų mama, Johannah Deakin. Moteriai buvo vos 43 metai. 

„Johannah Deakin šeima su neišmatuojamu liūdesiu atsisveikino su ja ankstyvomis trečiadienio, 2016-ųjų gruodžio 7-osios, valandomis. Anksčiau šiais metais Johannah buvo nustatyta labai agresyvi leukemijos forma, pareikalavusi skubaus ir nuolatinio gydymo. Mes pagarbiai prašome, kad šeimai būtų duota laiko ir erdvės gedėti privačiai“, – buvo sakoma spaudai išplatintame pranešime.

Populiariausios pasaulyje vaikinų grupės „One Direction“ narys Louisas Tomlinsonas buvo vyriausias iš septynių moters vaikų.

Johannah pirmagimio susilaukė būdama 18-os metų, tačiau su tikruoju Louiso tėvu Troy Austinu išsiskyrė, kai berniukui buvo penkeri. Neilgai trukus Johannah sukūrė naują šeimą su Marku Tomlinsonu – būtent jį Louisas laiko savo tikruoju tėvu. Su Marku moteris susilaukė keturių dukterų – Lottie, Felicite ir identiškų dvynių Daisy ir Phoebe. Šiai santuokai subyrėjus Johannah pamilo gydytoją Daną Deakiną, su kuriuo 2014-ųjų vasarį susilaukė dvynių – sūnaus Ernesto ir dukters Doris. Tų pačių metų vasarą moteris ištekėjo, jos ir Dano vestuvėse dalyvavo ne tik sūnus Louisas, bet ir kiti „One Direction“ grupės nariai.

Žmonės.lt

Temos:

Mirtis Širdis

Naujausi straipsniai