Siaubinga liga pasiglemžė Kembridžo hercogienės Catherine vaikystės draugę: „Ji meldė mūsų, kad padėtume jai numirti“

Princo Williamo ir jo žmonos Catherine viešnagė Lenkijoje / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-03 15:33
Kembridžo hercogienė Catherine neteko savo vaikystės draugės. Isobel Kennerley mirė po trejus metus trukusios kovos su smegenų augliu, rašo dailymail.co.uk.

Catherine ir jos sesuo Pippa Middleton su Isobel buvo pažįstamos nuo vaikystės. Jos visos priklausė tam pačiam „Brownie“ būreliui. 1991 metais jos kartu leido vasarą stovykloje, kurioje lesino vištas, rinko kiaušinius, iš buteliuko maitino ėriukus ir ožiukus, jodinėjo ant ponių.

Po kelių metų Isobel ir Catherine keliai išsiskyrė – jos ėmė lankyti skirtingas mokyklas.

Isobel motina Christine Eeley pasinaudojo savo dukters ryšiu su karališkosios šeimos nare, kad ją išgirstų kuo daugiau žmonių. Christine tikina, kad būtina priimti įstatymą, leidžiantį mirtinai sergančiam žmogui pačiam nuspręsti, kada ir kaip jis nori mirti. Kitaip tariant, Christine nori, kad eutanazija būtų įteisinta.

65-erių moteris palaiko buvusį profesorių Noelį Conway (67), sergantį šonine amiotrofine skleroze. Jis šiuo metu bylinėjasi dėl eutanazijos teisės.

Christine palaiko profesorių, pasakodama apie savo dukters patirtus siaubus: „Isobel buvo įkalinta savo pačios kūne. To paties bijo ir Noelis Conway. Isobel negalėjo pajudinti nė vieno raumens, negalėjo valgyti, nepajėgė nė kalbėti.

Ji nepakilo iš lovos taip ilgai, kad susidarė didžiulės pragulos ant nugaros ir sėdmenų.

Isobel be perstojo verkė iš skausmo. Tais kartais, kai sugebėdavo ištarti kelis žodžius, ji meldė mūsų, kad padėtume jai numirti.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai