Šiandien vestuvės: Hanoverio princas Christianas ir Andų princesė svečiams parengė ekstremalių pramogų

Hanoverio princas Christianas ir jo išrinktoji Alessandra de Osma / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-16 10:52
Šiandien, kovo 16 d., vestuvių puotą kelia Hanoverio princas Christianas (32) su savo išrinktąja modeliu iš Peru Alessandra de Osma (26).

Ispanų „HOLA!“ pranešė, kad meilės priesaiką įsimylėjėliai rengia jaunosios gimtinėje Peru, sostinėje Limoje. Šventė truks tris dienas.

Dalį vestuvių svečiams teks laikytis ceremonijos protokolo, kita dalis bus kur kas laisvesnė. Princui Christianui ir jo išrinktajai Alessandrai norisi, kad viešnagė Limoje jiems paliktų neišdildomą įspūdį visam gyvenimui. Todėl parengta turtinga pramogų programa.

Patiems drąsiausiems svečiams laisvu laiku bus siūloma ekstremalių pramogų - banglentes, paraglaidingą (nusileidimą nuo kalno viršūnės su parasparniu) ir kitas. Net jei kas to nebus bandęs, šalia esančios mokyklos jaunavedžių prašymu apmokys svečius, kaip mėgautis vestuvėms neįprastomis pramogomis.

Svečiai, kurie nepasiruošę mėgautis adrenalinu, taip pat nenuobodžiaus - jiems paruoštas kulinarinis turas, o ir taip sotiems - ekskursijos į muziejus, tarp jų - ir į tą, kuriame galima susipažinti su garsaus fotografo Mario Testino, gimusio Limoje, kūriniais.

Princo ir jo išrinktosios svečių žingeidumą pasirengusios patenkinti kelios turistinės agentūros - gidai supažindins su Peru įžymybėmis: nuo prarastojo inkų miesto Maču Pikču, Kusko iki aukščiausiai virš jūros lygio esančio Titikakos ežero.

Princas Christianas yra Monako kunigaikštytės Caroline posūnis. Jos trečiasis vyras Hanoverio princas Ernstas Augustas Christiano susilaukė su pirmąja žmona šveicare Chantal Hochuli. Painu, bet svarbiausia viena – vyras yra britų monarchų palikuonis, Monako kunigaikščio Alberto II giminaitis.

Princas Christianas ir Alessandra de Osma jau susituokė 2017 m. lapkričio mėnesį. Tai buvo kukli civilinė santuoka artimiausių žmonių apsuptyje, o puota atidėta vėlesniam laikui. Pora gyvena Madride. Civilinė santuoka buvo surengta Londone, nes ten gyvena jaunikio mama.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Hanoverio princas Christianas ir Alessandra de Osma susitiko 2005 metais princo vizito į Pietų Ameriką metu. Alessandra, dar vadinama Andų princese, tuomet buvo tik 14 metų, kaip gidė dirbo princą sutikusioje komandoje. Po ilgametės draugystės jau kaip pora jiedu viešumoje pasirodė 2011 m. Sužadėtuvės įvyko 2017 m. birželį, prieš princo vyresniojo brolio Ernsto Augusto jaunesniojo vestuves su rusų kilmės dizainere Jekaterina Malyševa.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai