Šiandien „Kine po žvaigždėmis“ – filmas „Kaip pakabinti nežemišką paną“

Kinas po žvaigždėmis / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-16 14:12
Nelengva užkalbinti nepažįstamą merginą, juo labiau, jei ji – nežemiško grožio ateivė (Elle Fanning), netrukus visiems laikams paliksianti Londoną (ir Saulės sistemą). Tačiau simpatiškas maištininkas Enas (Alex Sharp) irgi ne iš kelmo spirtas: pasikvietęs į pagalbą pankų karalienę Bodicėją (Nicole Kidman), jis pasirengęs išsprogdinti ateivių vakarėlį ir sukelti nedidelę tarpgalaktinę revoliuciją. Juk ko nepadarysi dėl meilės?

Linksma muzikinė fantasmagorija apie paaugliškas aistras nukels į 1977-ųjų Londoną, krečiamą dviejų – Karalienės jubiliejaus ir pankroko – karštinių. Filmas sukurtas pagal visų mylimo fantastikos meistro Neilo Gaimano („Amerikos dievai“, „Koralaina“, „Niekurniekada“) apsakymą.

Filmo režisierius Johnas Cameronas Mitchellas, debiutavęs dabar jau kultiniu tapusiu filmu „Hedviga ir įtūžęs colis“ ir išgarsėjęs po filmo „Triušio urvas“, naujausią filmą apibūdina kaip Romeo ir Džiuljetos meilės istoriją, tik vietoje Montekių ir Kapulečių yra ateiviai ir pankai. Filme gausu 80-ųjų pankroko, nežemiškų vakarėlių, šmaikščių dialogų.

Kiekvienas ketvirtadienis „Kine po žvaigždėmis“ – žurnalo „Žmonės“ diena. VIP bilietus įsigiję žiūrovai dovanų gauna naujausią žurnalo „Žmonės“ numerį, o visi seanso žiūrovai dalyvauja loterijoje! Penkių laimėtojų laukia puikūs prizai – trijų mėnesių žurnalo „Žmonės“ prenumerata, stilingos „Visi mes žmonės“ gertuvės ir krepšelis. Filmus pristato gero kino mylėtoja Dovilė Filmanavičiūtė.

Visa filmų programa ir bilietai: www.kinopasaka.lt.

Filmo anonsas: 

Naujausi straipsniai