Šiai porai žmonės moka tūkstančius tam, kad jiedu keliautų ir mėgautųsi gyvenimu

Kadras Jacko Morriso ir Lauren Bullen kelionių / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-05 16:49
Britas Jackas Morrisas (26) ir australė Lauren Bullen (24) susipažino pernai gegužę, kai abu keliavo po Fidžį. Šiandien jie – neišskiriama pora, naršanti gražiausius pasaulio kampelius ir iš to pilnai užsidirbanti pragyvenimui.

Kartu Jackas ir Lauren aplankė 45 šalis, o jų kelionės fotografijos jiems uždirbo šešiaženklę sumą. Vieno Jacko arba Lauren įrašo socialiniuose tinkluose įkainiai prasideda nuo 3 tūkst. Australijos dolerių (daugiau nei 2 tūkst. eurų) ir gali siekti net 12 tūkst. Australijos dolerių (apie 8,5 tūkst. eurų). Už vieną projektą, po kurio Jackas turėjo pasidalinti penkiomis nuotraukomis, jam buvo atseikėta net 35 tūkst. Australijos dolerių (beveik 25 tūkst. eurų) suma.

Kaip įmanoma šitaip įkainoti savo paties kelionių nuotraukas? Jackas pabandė atsakyti į šį klausimą ir pasidalijo savo tinklaraštyje „Do You Travel“ patarimais, kaip sėkmingai valdyti savo „Instagram“ paskyrą.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Gerų nuotraukų paslaptis – tinkamai pasirinktas laikas. Tai ypač aktualu, kai norite surengti fotosesiją vietovėje, kurioje įprastai yra daug žmonių. Niekas nenori paplūdimyje gulinčių nepažįstamųjų nuotraukų, ar ne?

Todėl Jackas fotosesiją surengia prabėgus vos valandai po saulėtekio. Absoliuti dauguma žmonių tokiu metu vis dar miega, tad net turistų traukos objektai būna tušti.

Jackas NIEKADA nenaudoja standartinių „Instagram“ filtrų. Jis kruopščiai apdoroja kiekvieną nuotrauką „Lightroom“ programa.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

„Nenaudoju jokių mobiliųjų programėlių ar filtrų. Nuotraukas tvarkau „Lightroom“ programa per savo „Macbook Pro“ kompiuterį“, – tinklaraštyje rašo jis.

Jackas turi savo pamėgtus nustatymus, todėl jo nuotraukos yra panašaus kolorito. Be to, įkeldamas naują nuotrauką vaikinas jau galvoja, kokia galėtų būti kita nuotrauka – ji turi derėti prie bendro vaizdo. Dėl šios priežasties jo socialiniai tinklai atrodo tvarkingi, išdirbti iki smulkmenų.

Jacko paskyra: @doyoutravel

Lauren paskyra: @gypsea_lust

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai