Šią vasarą galima gailėtis dviejų dalykų: jei valgėte per mažai ledų ir neapsilankėte „Daddy Was A Milkman“ koncerte

Pasiklausyti „Daddy Was A Milkman“ rinkosi elektroninę romantiką mėgstantys žmonės / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2017-08-03 22:18
Rugpjūčio 3 d. Trakų pilyje muzikantas Ignas Pociūnas, prisistatantis sceniniu slapyvardžiu „Daddy Was A Milkman“, didžiulei miniai žmonių skyrė ritmais bei romantika alsuojančius kūrinius.

Vienas perspektyviausių Lietuvos atlikėjų – taip jį įvardija visi, kurie bent kartą girdėjo Igno kuriamą muziką. Šiandien „Daddy Was A Milkman“ netrūko nieko. Nuo magiškos atmosferos iki baltus dantis prietemoje demonstruojančių gerbėjų. Tai, kas gražu ir tikra visuomet verčia šypsotis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Nenuostabu, kad į pasirodymą Trakuose bilietų neliko keturios savaitės iki didžiojo pasirodymo. „Daddy Was A Milkman“ svarbiausia yra jo atliekamos muzikos kokybė. Paradoksalu, tačiau toks pasirinkimas lemia dainininko pasiklausyti susirenkančią žmonių gausybę. Lietuviai pasiilgo nepriekaištingai paruošto maisto ausims. Gaminti „Daddy Was A Milk Man“ sugeba. Jo dainas kiekvienais metais sužino vis daugiau žmonių. Ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje.

Praėjusią vasarą debiutinį albumą pristatęs Ignas interviu į visas puses nedalija ir pompastiškais pasakojimais apie karjeros pradžią nesisklaido.

Už paslaptingos sienos gimsta ne tik „Daddy Was A Milkman“ muzika, bet egzistuoja ir jo asmeninis gyvenimas. Būtent tai vilioja, priverčia suklusti. Kas jis? Keistu pavadinimu save pristatantis, elektronika ir svajonėmis besidalijantis vyras.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Metų proveržio ir Metų elektronikos apdovanojimus šių metų „M.A.M.A.“ ceremonijoje laimėjęs „Daddy Was A Milkman“ vasarą vienintelį koncertą nusprendė surengti Trakuose. Jo laukė ne tik ištikimiausi gerbėjai, bet ir tie, kas anksčiau Igno gyvai nebuvo girdėję. Tai – vienintelis vasaros koncertas, vykęs ne festivalyje.

Atlikėją šiais metais jau buvo galima pamatyti „Summer In The City“ scenoje – „Daddy Was A Milkman“ kartu su pagrindinėmis žvaigždėmis „Royksopp“ ir JP Cooper surengė išskirtinį pasirodymą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai