Šią savaitę „LRT Opus terasoje“: pasiplaukiojimas vandenynais su L. Adomaičiu

Linas Adomaitis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-01 12:16
Šiandien sostinės gyventojai ir miesto lankytojai yra raginami nepraleisti dar vienos muzikalios savaitės bei kviečiami į „LRT Opus terasą“, kur melodijos liesis iki pat ketvirtadienio.

Industriniame menų fabriko „Loftas“ kieme šiandien oš tikrų tikriausias vandenynas, nes „Local Mondays“ scenoje – Linas Adomaitis.

Linas Adomaitis – vienas charizmatiškiausių atlikėjų, jam šiandien sekasi, jis rengia anšlaginius koncertus su simfoniniais orkestrais, bet gali sukelti tikrą audrą ir pritariant tik gitarai.

Šį kartą terasoje skambės ne tik „Ar tu ją matei?“, „Lūpos kaip vyšnios“,“Aš pavydžiu sau“, bet ir daugelis kitų, per 20 Lino kūrybos metų sukauptų, ryškiausių hitų, tarp jų ir naujausias – „Vandenynai“.

Atlikėjas ne kartą minėjo, kad naujausias jo hitas skirtas būtent jo pirmagimei Saulei. „Išties būna nuostabu stebėti dukros reakcijas, kai ji žiūri „Vandenynų“ klipą. Ji taip įdėmiai žiūri, klauso. O kai gyvai jai padainuoju kokį dainos fragmentą – Saulutė visada nusišypso. Vaikai juk jaučia dalykus, kurie yra skirti būtent Jiems“, – pasakojo L.Adomaitis.

Dainininkas pažadėjo, kad šį kartą ne tik dainuos, bet ir nuoširdžiai pasakos, koks pasaulis yra nuostabus. „Išdalinsiu save netaupydamas nei jėgų, nei laiko. Pažadu, kad plauksime „Vandenynais“ ir ieškosime tos vienintelės, kurios niekas dar nematė“, – apie šio vakaro planus kalbėjo Linas.

Linas Adomaitis
Linas Adomaitis

Po koncerto renginio organizatoriai ragina neskubėti namo, nes terasoje visų lauks nemokamas elektroninės muzikos vakarėlis su Paul de Man.

Antradienį, liepos 2 d., „LRT Opus terasoje“ terasoje varžysis muzikos inkubatoriaus „Novus“ dalyviai. Ir vėl lauks jaudinanti kova, nes į sceną žengs psichodeliniai „The Bad Tones“ iš Latvijos, hip-hopo ir regio atlikėjas Radvilas RA, kosmiškieji „Paliekant Žemę“ ir energingieji rokeriai „Glossarium“.

Trečiadienį, liepos 3d. „LRT Opus terasos“ scenoje – emocionalieji eksperimentatoriai „Sraigės Efektas“. Grupė „Sraigės Efektas“ yra atpažįstami savo muzikiniais eksperimentais. Išskirtinis trio bruožas – požiūris į muziką. Gyvų pasirodymų metu grupė atsitraukia nuo kruopščiai surepetuotos medžiagos ir pasiduoda vienai svarbiausių savo muzikinio kelio vedlių – intuicijai, o tarpusavyje susikalba muzikinės improvizacijos kalba ir tarpusavio žvilgsniais.

O ketvirtadieniai „LRT Opus terasoje“ bus skirti išskirtinai elektroninės muzikos garsams. Liepos 4 d. terasoje savo selekcijomis dalinsis – Anna Hanna, Rheeno, GON ir Rif Raf iš Australijos. Klubinėtojų lauks net trys scenos, kur išgirsti bus galima nuo gyvų didžėjų pasirodymų iki jungle ir reggae garsų.

Sporto aistruoliai taip pat ras ką veikti ketvirtadieniais menų fabrike “LOFTAS”, nes čia kiekvieną savaitę vyksta krepšinio turnyras. Tad blizginkite batus ir susitikime aikštelėje!

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa sostinėje, kviečianti kitomis akimis pažvelgti į urbanistinį ir šiltuoju sezonu sužaliuojantį Naujamiesčio rajoną. „Lofto“ vadovai kasmet vadovaudamiesi „urban gardening“ idėja buvusios gamyklos teritorijai suteikia ryškių spalvų ir sukuria jaukumo atmosferą.

Įsikūrusią vos kilometro atstumu nuo Senamiesčio ir Vilniaus traukinių stoties, „LRT Opus terasą“ vilniečiai ir miesto svečiai ras menų fabriko „Loftas“ kieme, Švitrigailos g. 29, Vilniuje.

Naujausi straipsniai