Šią savaitę LRT OPUS terasoje: nuo Alinos Orlovos apdainuojamų mėnulių iki įspūdingo vakarėlio su trimis scenomis

Alina Orlova
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-08 11:12
Atskrieja dar viena renginių ir koncertų kupina savaitė „LRT Opus terasoje“ – čia veiksmo netrūks iki pat ketvirtadienio. Šio pirmadienio vakaras Menų fabriko „Loftas“ kieme bus išties jaukus, šiltas ir svajingas, nes „Local Mondays“ scenoje susitiksite su lyriškumo nestokojančia Alina Orlova.
Tikriausiai niekas neprieštarautų, kad klausantis Alinos Orlovos gali išgirsti ne vieną istoriją ar mitą, kuris dar neparašytas. Jos koncertuose klausytojus prikausto kaskart savita, lyriška, teatrališka, intrigą išlaikanti atmosfera, muzika ir unikalus, šiek tiek nuo žemės pakeliantis balso tembras.
Trimis kalbomis – lietuvių, rusų ir anglų – dainuojanti muzikantė dažnai koncertuoja Prancūzijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Anglijoje, Airijoje, Lenkijoje ir Baltarusijoje. Talentingoji kūrėja per savo karjerą išleido keturis studijinius albumus „Laukinis šuo dingo“(2008), „Mutabor“ (2010), „88“ (2015) ir „Daybreak“ (2018). Tad šiame terasos koncerte skambės tiek naujos, tiek senesnės kūrybos Alinos dainos, kurių tekstus žinome ir mokame mintinai.
Antradienį, liepos 9 d., „LRT Opus terasoje“ vyks muzikos inkubatoriaus „Novus“ konkursas. Bus itin aršios varžybos, kadangi tai bus pirmasis „Novus“ pusfinalis. Ant scenos išvysite net penkis atlikėjus: išskirtinę atlikėją grojančia daržovėmis ELIZABETE BALČUS iš Latvijos, destruktyvays hiphopo atstovus „John's Shower Band“, post punkerius „blank“, energinguosius „Good Time Boys“ ir ambient roką grojančius „No_Use“.
Trečiadienį, liepos 10 d. „LRT Opus terasos“ scenoje gros – matematinio roko žavių vaikinų grupė „jautì“. Konkurse „Garažas“ 2016 metais laimėję II vietą, pasirodę įvairiuose muzikos festivaliuose, 2017 metų pavasarį išleidę EP „GAP YEAR“, šiais metais vaikinai sužibėjo išleisdami savo debiutinį albumą „TOO FAT TO RUN“ ir surengę turą net septyniuose Lietuvos miestuose. Na, o šiam trečiadieniui, smagiai nusiteikę „jautì“ vaikinai žada, kad šis terasos koncertas bus tikrai jaukus ir nepamirštamas.
Liepos 11 d., ketvirtadienį, „LRT Opus terasoje“ šokių ir judesio pasiilgusių lauks Klaipeda Sound Festival 2019 official launch party in Vilnius. Net trys scenos, du tarptautiniai svečiai ir šeši vietiniai didžėjai bei visiškai nemokamas įėjimas.
Gros išties verti dėmesio vardai: pagrindinis svečias iš Vokietijos Stenny, DJ SAIRAM iš Latvijos, o taip pat daug vietinio palaikymo: 300 Degrees, Elektrod K, Black Fire, Martas, Doctah Jahngle ir Albert The Hook.
Krepšinio ir sporto mėgėjai taip pat kviečiami užsukti į „LRT Opus terasą“, nes ketvirtadieniais menų fabrike „Loftas“ čia vyksta įnirtingi krepšinio turnyrai.
„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa sostinėje, kviečianti kitomis akimis pažvelgti į urbanistinį ir šiltuoju sezonu sužaliuojantį Naujamiesčio rajoną. „Lofto“ vadovai kasmet vadovaudamiesi „urban gardening“ idėja buvusios gamyklos teritorijai suteikia ryškių spalvų ir sukuria jaukumo atmosferą. Įsikūrusią vos kilometro atstumu nuo Senamiesčio ir Vilniaus traukinių stoties, „LRT Opus terasą“ vilniečiai ir miesto svečiai ras menų fabriko „Loftas“ kieme, Švitrigailos g. 29, Vilniuje.

Temos:

Muzika Naujiena

Naujausi straipsniai