Šią liepą ištekėsianti Ieva Juozapaitytė nepaisė prietarų ir madų pristatyme demonstravo vestuvinę suknelę

Ieva Juozapaitytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2013-06-29 11:02
Penktadienio vakarą sostinės klube „Pabo Latino“ vykusiame renginyje „Balta naktis“ buvo pristatytos naujausios vestuvinių suknelių tendencijos. Vienu iš vakaro modelių tapo netrukus prie altoriaus žengsianti operos solisto, dabar parlamentaro Vytauto Juozapaičio ir jo žmonos, muzikės Eglės Juozapaitienės jauniausioji dukra Ieva (21).

„Su savo išrinktuoju drauge esame ketverius metus, todėl šiais metais nusprendėme žengti tą lemtingą žingsnį. Neketiname kelti didelės lietuviškos puotos, atvirkščiai – tai bus paprasta vakarienė su artimiausiais žmonėmis“, – portalui Žmonės.lt pasakojo I.Juozapaitytė.

Paklausta, ar nepabijojo vilkėti vestuvinės suknelės prieš savo vestuves, Ieva juokėsi, kad tai – ne ta suknelė, kuria ji puošis, tad jokios baimės nejaučia.

Ieva neslėpė, kad jos vestuvinės suknelės paieškos ilgai neužtruko. „Svarbiausia, kad man ji tiko, kad su ja jaučiausi gražiai ir patogiai. Žinojau kad su ja patiksiu savo mylimajam, savo tėveliams ir sau – tai buvo svarbiausi kriterijai renkantis, nesivaikiau jokių madų ar garsių vardų“ – teigė būsima nuotaka.  

Ieva atviravo, kad šventės organizavimu rūpinasi pati, o jai padeda mama ir seserys. „Šiemet baigiau pirmą kursą, tai dabar galėsiu daugiau laiko skirti visiems pasiruošimo darbams. Šaunu, kad padeda mano ir sužadėtinio mamos. Kadangi abi mano seserys yra ištekėjusios, tai ir jos patarimų duoda, nes turi patirties“, – juokėsi I.Juozapaitytė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai