Sia apgailestauja, kad naujas jos klipas „Elastic Heart“ kelia asociacijų su pedofilija

Shia LaBeoufas ir Maddie Ziegler Sios vaizdo klipe „Elastic Heart“ / Kadras iš vaizdo klipo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-08 13:34
Australų atlikėja Sia su nauju savo vaizdo klipu „Elastic Heart“ siekia atkartoti hito „Chandelier“ sėkmę, tačiau vos pasirodęs naujasis jos klipas sulaukė prieštaringų vertinimų ir lyginimų su pedofilija, mat jame vaizduojamas prieštaringas aktoriaus Shia LaBeoufo ir 12-metės šokėjos Maddie Ziegler šokis.

 

Naujajame Sios vaizdo klipe vėl galima išvysti 12-metę šokėją Maddie Ziegler. Talentinga mergaitė išpopuliarėjo dalyvaudama televizijos šou „Dance Moms“, o vėliau ją pastebėjusi Sia pasikvietė į savo vaizdo klipą „Chandelier“.

Taip pat skaitykite: Neįtikėtinas 11-metės Maddie Ziegler šokis: mergaitė perteikė dramatiškiausias suaugusiųjų emocijas

„Chandelier“ klipe buvusi vienintelė žvaigždė, šįkart Maddie Ziegler kamera turėjo dalintis su partneriu, ir ne bet kokiu, o skandalingąja Holivudo žvaigžde Shia LaBeoufu (28 m.), kuris vilkėjo vien kūno spalvos apatinius!

Kadras iš vaizdo klipo
Kadras iš vaizdo klipo

Naujasis Sios klipas sulaukė nemažai neigiamų reakcijų – žiūrovams užkliuvo didžiulis amžiaus skirtumas tarp Shia LaBeoufo ir Maddie Ziegler, o aktorius esą atrodo tarsi „grobuonis, turintis pedofiliškų ketinimų“.

Kadras iš vaizdo klipo
Kadras iš vaizdo klipo

Pati Sia, reaguodama į kritikų komentarus, „Twitter“ tinkle sakė iš anksto nujautusi, kad sulauks priekaištų dėl neva vaizduojamos pedofilijos ir dėl to apgailestaujanti. Tačiau pati dainininkė tvirtina, kad jos idėjai – dviejų priešpriešų kovai pavaizduoti – tiko tik būtent aktorius Shia LaBeoufas ir šokėja Maddie Ziegler.

Taip pat skaitykite: Jimmy Kimmelas perkūrė garsųjį Sios vaizdo klipą „Chandelier“: rezultatas – komiškas

Kadras iš vaizdo klipo
Kadras iš vaizdo klipo
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai