Šį vakarą Kaune koncertuosiantys rokeriai „Muse“ atskrido į Lietuvą

„Muse“ atvykimas į Lietuvą / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-17 16:31
Jau šį vakarą britų rokeriai „Muse“ pradžiugins gerbėjus Lietuvoje pirmuoju koncertu mūsų šalyje – penktadienio popietę trijulė privačiu lėktuvu atskrido į Kauną.

Grupės „Muse“ nariai Matthew Bellamy, Chrisas Wolstenholme'as ir Dominicas Howardas į Lietuvą atvyko po viešnagės kaimyninėje šalyje – ketvirtadienį jie koncertavo Rygoje.

Ankstyvą penktadienio rytą į Kauną iš Rygos atvažiavo net 26 sunkvežimiai, atgabenę visą įspūdingam koncertui reikalingą įrangą.

Pirmą kartą į Lietuvą atvykę dviejų „Grammy“, penkių „MTV Europe“, dviejų „Brit Awards“ ir daugybės kitų apdovanojimų laimėtojai Kaune pristatys „360 laipsnių“ šou, kurio metu muzikantai gros arenos viduryje sumontuotoje scenoje. Reginys su ekranais ir virš žiūrovų galvų skraidančiais dronais – įspūdingiausias grupės šou per du karjeros dešimtmečius.

Šiuo daugiau nei 130 pasirodymų pasauliniu turu grupė pristato pernai išleistą albumą „Drones“, kuris pasiekė pirmąją vietą JAV, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos ir daugelio kitų šalių „topuose“, o šįmet pelnė „Grammy“ statulėlę geriausio roko albumo kategorijoje.

Nuotraukas iš koncerto Rygoje galite pažiūrėti čia:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai