Šį sezoną „ombré“ ir „balayage“ keičia naujos plaukų dažymo technikos

Plaukų dažymo technika „Texture tension“/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-15 10:26
Jeigu „ombré“, „sombre“, „balayage“, „flamboyage“ ir kitos ne kartą girdėtos plaukų dažymo technikos jau išbandytos ar pabodę – šį sezoną mados ekspertai siūlo išbandyti naujus dažymo būdus. Dabar renkantis šukuoseną daugiausiai dėmesio derėtų skirti spalvoms ir nebijoti jomis eksperimentuoti – štai ką matėme ant podiumo, kai Baltijos šalių ekspertai pristatė savo 2018–2019 m. rudens ir žiemos kolekciją Latvijoje vykusioje grožio parodoje „Baltic Beauty 2019“.

Ši sezoną vyrauja rafinuoti spalvų kontrastai, pasitelkiant specialias plaukų dažymo technikas: „Color Clash“, kurioje intensyviai žaidžiama spalvomis ir jų atspalviais, „Urbaganza“, pabrėžianti plaukų spalvos intensyvumą ir „Texture tension“ – nauja dažymo technika, suteikianti žvilgančių plaukų apimties iliuziją.

Inovatyvios plaukų dažymo technikos atspindi požiūrį, kad kiekvienas gali būti tuo, kuo nori. Pastebimas didėjantis autentiškumo poreikis, dėl kurio vis dažniau ryžtamasi plaukus dažyti kontraversiškomis spalvomis, bet tuo pačiu siekiama aukštos kokybės.

Naujausi plaukų dažymo stiliai pristatyti Latvijos sostinėje „Kipsala“ parodų rūmuose, vienoje didžiausių grožio parodų „Baltic Beauty 2019“ Baltijos šalyse. Čia vyko „Schwarzkopf Professional“ meistriškumo pamoka, kurios vedlys – Vidurio ir Rytų Europos regiono treneris Tibor Priklet iš Slovakijos, taip pat Baltijos šalių treneriai: Katrina Vavilova iš Latvijos, Irina Tutoraitienė, Natalija Nova ir Olga Terentjeva iš Lietuvos.

Naujausi plaukų dažymo stiliai pagal Baltijos šalių ekspertus:

„Color Clash”

Šia dažymo technika intensyviai žaidžia visos spalvų gamos atspalviais. Šioje technikoje svarbiausias akcentas yra net ne pasirinktoje spalvoje, o profesionaliai įvaldytuose spalvų perėjimuose. Pavyzdžiui, kai ledo baltumo spalvoje pereinama į rusvus atspalvius arba juodojo šokolado spalvoje pereinama į išraiškingus šviesius atspalvius.

Plaukų dažymo technika „Colour Clash“/Organizatorių nuotr.
Plaukų dažymo technika „Colour Clash“/Organizatorių nuotr.

„Urbaganza“

Tai metodas, kuriame pabrėžiamas plaukų spalvos intensyvumas ir sodrumas. Prie tokio plaukų dažymo ypač dera griežtų linijų kirpimas. Ši technika ypač tinka tamsių plaukų savininkėms.

Plaukų dažymo technika „Urbaganza“/Organizatorių nuotr.
Plaukų dažymo technika „Urbaganza“/Organizatorių nuotr.

„Texture tension“

Tai naujausia dažymo technika, suteikianti plaukams apimties iliuziją. „Texture tension“ technika dažytų plaukų efektas dar vadinamas „spalvų lietumi“ (ang. raincolor). Pavyzdžiui, sukuriami žvilgantys aukso ir rudos spalvos kontrastai, kurie lyg lietaus lašai atspindi šviesą.

Plaukų dažymo technika „Texture tension“/Organizatorių nuotr.
Plaukų dažymo technika „Texture tension“/Organizatorių nuotr.
Temos:
Plaukai Stilius

Naujausi straipsniai