Šį savaitgalį garsenybės – pajūryje: atviliojo ir festivalis „Sveika, Neringa!“

Festivalis šeimoms „Sveika, Neringa!“ / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-09 11:28
Penktadienį prasidėjo didžiausias sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalis šeimoms „Sveika, Neringa!“. Jau trečius metus organizuojamas renginys šiemet planuoja sulaukti rekordinio lankytojų skaičiaus.

Tarp festivalio svečių buvo galima pamatyti ir Oksaną bei Deividą Šemberus, Vilmą Javtokienę bei Vaidą Grikšaitę-Česnauskienę su atžalomis, sportinėse rungtyse aktyviai dalyvavo šventės idėjos autorius žurnalistas Edmundas Jakilaitis, o festivalio vedėja tapo Indrė Stonkuvienė.

„Sveika, Neringa!“ svečių šeštadienį laukia daugybė sportinių rungčių bei aktyvios veiklos: pėsčiųjų žygis su Vlada Musvydaite, orientacinės varžybos, teniso, golfo ir daugybės kitų sportinių rungčių turnyrai. Šeštadienio vakarą tūkstantinę minią šokdins Beatrich, „Daddy Was a Milkman“ ir Leon Somov. Svečiai taip pat galės žavėtis naktine regata. Nors didysis koncertas baigsis vidurnaktį, pajūrio gyventojus iki perkėlos nuveš specialus autobusas.

Šeimomis į festivalį keliaujantys dalyviai nustebino ir visko mačiusius apsaugos darbuotojus, kurie stebėjosi, kad dar nė viename festivalyje nematė tokios publikos. Profesionalai juokavo, kad jų čia gal ir nereikia – kol kas nepastebėtas nė vienas netinkamai besielgiantis svečias – šeimyninio festivalio lankytojų pasilinksminimo būdai – kitokie.

„Be galo džiaugiamės auditorija, kuri kasmet susirenka į festivalį „Sveika, Neringa!“. Čia puikiai jaučiasi jaunos šeimos, senjorai ir tiesiog aktyvų laisvalaikį mėgstantys pajūrio gyventojai ir svečiai. Tai – šeimoms skirtas festivalis, orientuotas į sportines rungtis, todėl dalyviai išsidūksta sportuodami ar šėldami nemokamuose žinomiausių atlikėjų koncertuose. Per dvejus festivalio metus dar nebuvo nė vieno rimtesnio incidento – tikimės ir toliau tęsti šią džiuginančią statistiką“, – šypsojosi festivalio organizatoriai.

„Norintys dar tikrai spės atvykti, laukiame kiekvieno, siekiančio vasarą pradėti, o vėliau ir praleisti sportiškai, aktyviai ir su visa šeima. Tikimės, kad šiemet sulauksime rekordinio festivalio svečių skaičiaus, o įspūdžiai juos lydės visą prasidėjusį sezoną“, – džiaugėsi festivalio idėjos autorius Edmundas Jakilaitis.

Žmonės.lt