Sharon Stone apie karjeros pradžią: „Kasdien sulaukdavau pastabų, kas negerai su mano kūnu“

Sharon Stone / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-29 17:40
61-erių sulaukusi aktorė Sharon Stone naujausiame interviu prakalbo apie karjeros pradžią. Moteris išgarsėjo 1992-aisiais nusifilmavusi erotiniame trileryje „Esminis instinktas“. Ji tikina, kad jau tada filmas sukėlė daugybę komentarų, tačiau nėra tikra, ar jis būtų puikiai priimtas šiais laikais.

„Manau, kad filmas Esminis instinktas buvo sukurtas itin geru metu. Jis įkūnijo visas mūsų baimes ir abejones dėl besikeičiančios moterų padėties ir didėjančios jų galios“, – sako Sharon Stone. Ji pridūrė, kad tuo metu, kai tik pradėjo savo aktorės karjerą, labai dažnai susidurdavo su nelygybe. 

„Pamenu, kad tuo metu moterys viešojoje erdvėje galėdavo sėdėti tik dviem būdais: arba sukryžiavusios kojas arba laikant vieną koją ant kitos.“

Sharon Stone / Vida Press nuotr.
Sharon Stone / Vida Press nuotr.

Aktorė atskleidė ir ne itin malonią aktorystės pusę. Tuo metu ji kone kasdien sulaukdavo priekaištų dėl savo kūno.

„Tuomet, kas tik netingėdavo drąsiai komentuodavo mano kūną, sakydami, kad tai tas, tai anas negerai... Nemeluosiu. Tai nebuvo malonu. Pavyzdžiui, kai filmavausi filme Esminis instinktas man buvo pasamdyta makiažo meistrė, kuri padengdavo mano veidą storu makiažo sluoksniu. Teko priprasti matyti save kitokią, tačiau dabar, po tiek metų, pagaliau save pamilau.“

Sharon Stone / „Scanpix“ nuotr.
Sharon Stone / „Scanpix“ nuotr.

Sharon Stone sako dabar esanti dėkinga savo kūnui ir jaučianti, kad kasmet vis gražėja.

„Laikui bėgant, ėmiau suprasti, kad noriu būti vis panašesnė į moteris europietes. Jos supranta, kad su amžiumi tampa vis gražesnės. Tokia būti noriu ir aš“, – atviravo aktorė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai