Sharon Osbourne atvira: „Mes niekada nebuvome ir netapsime tradicine šeima“

Sharon ir Ozzy Osbourne'ai / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-25 11:00
Gyvenimas nuolatinio dėmesio centre, skandalai, šeimyninės dramos, ligos, vienas kitą vejantys darbai... Galbūt kita būtų palūžusi, tačiau rokerio Ozzy Osbourne’o (70) žmona Sharon Osbourne (66) tikina, kad kitaip gyventi net ir nesugebėtų. Visgi moteris atvira – toks gyvenimo būdas nedaro naudos jos sveikatai.

Viename interviu paklausta apie savo psichinę sveikatą moteris ilgai tylėjo. Sharon prisipažino, kad gerą gyvenimo kokybę palaiko vaistai, skirti medikų. Viena ji nebegali susitvarkyti su savo gyvenimu.

„Prieš trejus metus buvo juodžiausias periodas mano gyvenime, – atskleidė S. Osbourn. – Tai mano vyras sustabdė mane laiku.“

Sharon ir Ozzy Osbourne'ai / „Scanpix“ nuotr.
Sharon ir Ozzy Osbourne'ai / „Scanpix“ nuotr.

„Mes niekada nebuvome ir netapsime tradicine miesčioniška šeima, – pačioje interviu žurnalui „Event“ pradžioje patikina muzikos vadybininkė, prodiuserė ir britų televizijos projekto „X Faktorius“ teisėja. – Nėra dalykų, kurių vienas kitam negalime pasakyti ar vienas dėl kito padaryti. Nė sekundės nesu pasigailėjusi ir dėl to, kad nieko niekada neslėpėme nuo savo vaikų. Būtent todėl esame neįtikėtinai artimi. Jei jau visai atvirai, visada labai įtariai žiūriu į tobulas šeimas – kiek teko patirti, būtent už gražaus fasado slepiasi pačios baisiausios ir bjauriausios paslaptys. O mes visada esame atversta knyga.“

Žinoma, ši puikiai atrodanti ir stebėtinai kandų liežuvį turinti moteris pripažįsta, kad lengva jai tikrai nebuvo. Nei vaikystėje, kai augo muzikos vadybininko Dono Ardeno ir šokėjos Hope šeimoje („Kartais buvo pinigų, kartais ne, tačiau mes, vaikai, iš tėvų nesitikėjome nei einant į mokyklą įdedamos pilnos priešpiečių dėžutės, nei švelnių apkabinimų“), nei ištekėjus už Ozzy.

Sharon ir Ozzy Osbourne'ai / „Scanpix“ nuotr.
Sharon ir Ozzy Osbourne'ai / „Scanpix“ nuotr.

Nuo draugystės su šiuo „monstru“, anot Sharon, ją atkalbinėjo visi, kas tik netingėjo. „Iki šiol pamenu, kai pačioje mūsų romano pradžioje, 1979-aisiais, man sakė: „Kur lendi? Šitas prasigėręs mušeika – tik visatos šiukšlė, neverta tavo dėmesio.“ Tačiau jų neklausiau, galvojau, kad kas jau kas, bet aš su jo trūkumais susidorosiu. Neklydau – aš tikrai padariau tai, ką norėjau“, – konstatuoja Sharon. Akivaizdus jos žodžių įrodymas – neseniai pora, kurios bendras turtas vertinamas beveik 190 milijonų eurų, atšventė 35-ąsiais santuokos metines ir, kaip tikina Ozzy, jų santykiai dar niekada nebuvo tokie stiprūs.

Moterį džiugina, kad nors šeimyninių dramų buvo, santykiai su visomis trimis atžalomis – tiek viešumo vengiančia vyresnėle Aimee, tiek su Kelly bei Jacku, kurie ir patys turėjo įveikti savo demonus, – yra tiesiog puikūs. Deja, jos pačios santykiai su tėvu galutinai pablogėjo, kai būdama vos aštuoniolikos pamilo iš Dono Ardeno kuruojamos grupės „Black Sabbath“ dėl alkoholizmo išmestą Ozzy ir tapo jo vadybininke. Tais laikais, kai moteris, nusprendusi dirbti pramogų verslo pasaulyje, tegalėjo tapti nebent sekretore, „įžūliajai“ Sharon tikrai nebuvo lengva. 

Sharon Osbourne / „Scanpix“ nuotr.
Sharon Osbourne / „Scanpix“ nuotr.

„Kone kasdien girdėjau žodžius: „Kodėl tau, po velnių, nenumetus svorio ir nepagimdžius kūdikio, užuot organizavus šito šikniaus koncertus?“ Kai 1996-aisiais bandžiau susitarti dėl Ozzy pasirodymo „Lollapalooza“ festivalyje, jie tik tyčiojosi iš manęs ir nesileido į kalbas. Ką gi, pradėjau rengti „Ozzfest“ – laikui bėgant jis tapo vienu didžiausių roko muzikos festivalių. Dabar net neabejoju: jei būčiau turėjusi švelnesnę vaikystę, nebūčiau išgyvenusi“, – neslepia Sharon.

Jei ji nebūtų buvusi tokia tvirta, vargu ar būtų ištvėrusi ir santuoką su nevaldomu rokeriu, ir du dešimtmečius besitęsusį konfliktą su gimdytoju (kai pačioje santuokos su Ozzy pradžioje tikras tėvas ją užpjudė šunimis, Sharon net patyrė persileidimą – vieną iš trijų, kuriuos teko išgyventi). Osbourne’ai išgyveno didžiulį populiarumą, MTV kanale rodytą realybės šou, Sharon dvylikapirštės žarnos vėžį, abiejų krūtų amputaciją, Ozzy avariją ir neištikimybę, nesibaigiančias vaikų ligas bei priklausomybes. Tačiau ši skausminga praeitis Sharon netrukdo mėgautis dabartiniu gyvenimu. Neseniai jai atliktos veido odos tempimo ir skrandžio mažinimo operacijos. Ir apie tai ji kalba atvirai – kaip ir apie visa kita. „Darau tai tik dėl savęs, – tikina nenuilstanti kovotoja. – Metų metus atrodžiau kaip Umpa Lumpa iš istorijos apie Čarlį ir šokolado fabriką, o dabar pagaliau noriu jaustis ne tik laiminga, bet ir graži.“ 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai