Shannen Doherty vėžys išplito: „Nežinomybė visada baisiausia“

Shannen Doherty / Video kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-02 08:22
Buvusi serialų „Beverli Hilsas 90210“ ir „San Francisko raganos“ žvaigždė Shannen Doherty (45 m.) atskleidė, kad jos vėžys išplito – liga iš krūtų persimetė ir į limfmazgius.

Praėjusį mėnesį Shannen Doherty buvo priversta nusiskusti savo kuokštais slenkančius plaukus, o šia patirtimi ji pasidalijo su gerbėjais.

Naujame interviu Shannen Doherty atskleidė, kad jos vėžys išplito.

„Man buvo krūties vėžys, kuris išplito į limfmazgius – per vieną iš mano operacijų mes sužinojome, kad kai kurios vėžinės ląstelės galėjo paveikti limfmazgius, – sakė Shannen Doherty per atvirą interviu ET. – Taigi dėl šios priežasties mes darome chemoterapiją, o po to man bus daromas spinduliavimas.“

„Nežinomybė visada yra baisiausia dalis. Ar chemoterapija suveiks? Ar spinduliavimas suveiks? Ar man reikės visa tai kartoti, ar man atsiras naujas vėžys? Visa kita yra pakenčiama. Skausmas pakenčiamas, gyvenimas be krūties pakenčiamas – baisiausia yra nerimas dėl savo ateities ir kaip tai paveiks žmones, kuriuos myliu“, – kalbėjo aktorė. ​

Žmonės.lt primena, kad aktorei krūties vėžys diagnozuotas 2015-ųjų pavasarį, o apie tai ji viešai prabilo po kelių mėnesių, rugpjūtį.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai