Shakira nori, kad žurnalistai paliktų jos sūnų ramybėje

Shakira su sūnumi Milanu / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-01 13:26
Kolumbijos popmuzikos žvaigždė Shakira nori, kad žurnalistai paliktų jos ir ispanų futbolininko Gerard'o Pique beveik dvejų metukų sūnų ramybėje.

Vos kelios dienos po gimimo 2013 metų sausio 22-ąją mažojo Milano, miegančio Gerard'ui Pique ant rankų, nuotrauką dainininkė paskelbė „Unicef“ interneto svetainėje, drauge su prašymu žmonėms aukoti šiai Jungtinių Tautų (JT) vaikų agentūrai.

Daugelio „Grammy“ savininkė, kuri dabar laukiasi antro vaiko, socialinėje žiniasklaidoje pasidalijo ir kitomis pirmagimio Milano nuotraukomis, bet pastarosiomis savaitėmis atsisakydavo fotografuotis su sūnumi.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Man patiko dalytis su gerbėjais ir žmonėmis, kurie visuomet mus rėmė, buvimo tėvais patirtimi ir pirmaisiais mano sūnaus gyvenimo mėnesiais“, – sakė Shakira ispanų dienraščiui ABC.

„Bet dabar, kai Milanas auga ir nebėra kūdikis, man labiau patiktų, jei spauda nekreiptų į jį tokio didelio dėmesio. Man patiktų, kad jis džiaugtųsi normalia vaikyste, kiek tai įmanoma“, – sakė ji.

37 metų Shakira ir 27 metų Gerard'as Pique susipažino per 2010-ųjų pasaulio futbolo čempionatą Pietų Afrikos Respublikoje, o viešai apie savo santykius prabilo 2011 metų pradžioje.

„Milanas dar nesupranta, kad Gerard'as ir aš esame garsūs. Jis atpažįsta mus per televiziją ir reklamose, rodo ir sako „Mama! Tėtis!“, bet nežino, kad kiti vaikai nemato savo tėvų atvaizdo ant kokios nors žaislų dėžės“, – sakė ji.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai