Shakira ir Gerard'as Pique antrąjį sūnų pavadino Sasha

Shakira ir Gerardas Pique / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-30 14:21
Shakira ir Gerard'as Pique šią savaitę gimusį antrąjį sūnų pavadino Sasha – tai žurnalui „Hello!“ patvirtino futbolininko senelis.

„Su džiaugsmu pranešame apie Sashos Pique Mebarako, Shakiros Mebarak ir Gerard'o Pique sūnaus, gimimą. Jis gimė sausio 29-ąją 21.54 val. Barselonoje. Vardas Sasha yra graikų ir rusų kilmės ir reiškia „žmonių gynėjas“ bei „karys“. Ligoninė patvirtino, kad tiek mama, tiek naujagimis jaučiasi puikiai“, – rašoma oficialiame dainininkės tinklalapyje.

Antrasis poros sūnus gimė vakar, sausio 29-ąją, nors dar antradienį pasirodė pranešimų, kad Shakira išvyko į ligoninę gimdyti.

Dar prieš paskelbiant viešą poros pareiškimą, naujagimio vardą suspėjo atskleisti Gerard'o Pique senelis Amadoras Bernabeu. Žurnalui „Hello!“ jis sakė, kad jau matė mažylio nuotrauką – jis esą labai panašus į Gerard'ą.

„Jis atrodo kaip Gerard'as. Milanas vos gimęs atrodė kaip Shakira, bet jo broliukas panašesnis į savo tėvą“, – sakė Amadoras Bernabeu.

Vos gimęs mažasis Sacha, kaip ir jo vyresnysis brolis Milanas, tapo futbolo klubo „Barcelona“ nariu, mat Amadoras Bernabeu, kuris penktadienį ir įregistravo berniuką į klubą, yra buvęs „Barcelonos“ viceprezidentas ir auklėtinis.

Nuo 2010-ųjų kartu esanti pora jau augina sūnų Milaną, kuris likus lygiai savaitei iki brolio gimimo, sausio 22-ąją, atšventė savo antrąjį gimtadienį.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai