Sezzy pristato naują projektą „2Hot In The Building“

Naujas Sezzy projektas „2Hot In The Building“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šį sezoną atlikėjas Sezzy itin užimtas – šių metų vasarą Sezzy planuoja išleisti naują albumą, kurio du single'ai – „Friday“ ir „Wish part 2“ su Liepa Mondeikaite jau pasiekė klausytojų ausis ir susilaukė didelio muzikos mylėtojų susidomėjimo.

Sklando gandai, kad Sezzy jau įrašinėja naujus single’us su Soliariu ir Driule XL. Be to, Sezzy dalyvauja žiūrimiausiame TV3 projekte „Šuolis“, kurio treniruotės ir pasiruošimas reikalauja ne tik daug atlikėjo laiko, bet ir jėgų.

Nepaisant didžiulio užimtumo Sezzy nepamiršo ir klubinėtojų, kuriems paruošė naują projektą. „Nuo šiol noriu dažniau būti pries pultą, o ne už jo. Esu gal labiau žinomas kaip didžėjus, bet planuoju išleisti jau trečią albumą, taip pat turiu daug singlų, todėl noriu rengti daugiau gyvų pasirodymų“, – teigia Sezzy.

Naujas Sezzy projektas „2Hot In The Building“ / Asmeninio albumo nuotr.

Tam ir skirtas naujas atlikėjo projektas „2Hot In The Building“, dedikuotas ne tik visų laikų geriausiems ritmenbliuzo ir hiphopo kūriniams, bet ir paties Sezzy dainoms. Atlikėjas ant scenos pasirodys su merginų šokėjų komanda, kuri šiems pasirodymams rengia specialią choreografiją. Sezzy taip pat talkins ir vokalistė Ernesta – vienas iš naujų veidų Lietuvos muzikos padangėje, festivalio „Slavianskij Bazar“ metu sulaukusi komisijos dėmesio.

Valandos trukmės Sezzy pasirodymo metu muzikos mylėtojai išgirs Dr.Dre, Jay-Z, Kanye Westas, Ja Rule, Flo Rida, Pitbullis, Rihanna, Beyonce, Rita Ora, Justinas Timberlake'as, Alicia Keys, Fergie ir kitų garsių atlikėjų dainų koverius bei paties Sezzy dainas.

Naujas Sezzy projektas „2Hot In The Building“ / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau