Sezzy gavo pasiūlymą dalyvauti „Šuolyje“: klausia gerbėjų, ar sutikti?

Reperis Sezzy / D.Gražio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-25 10:57
Lietuvoje gyvenantis turkas atlikėjas Sezzy sulaukė pasiūlymo dalyvauti jau kitąmet TV3 eteryje antrąjį sezoną pradėsiančiame šou „Šuolis“. Padėti apsispręsti, dalyvauti ar ne, Sezzy paprašė gerbėjų – ar jie norėtų matyti reperį televizijoje?

„Man nuoširdžiai reikia jūsų nuomonės. Turiu pasiūlymą dalyvaut TV3 šou „Šuolis“. Taip ar ne? Ir kodėl?“ – internete bičiulių ir gerbėjų užklausė Sezzy. 

Nuomonių sulaukė dvejopų. Antai vieni tikino, kad dalyvauti verta, mat Sezzy gautų daug nemokamos reklamos, parodytų savo gebėjimus, be to, turėtų ką papasakoti anūkams. O kiti buvo nusiteikę prieš: sakė, kad Sezzy derėtų daugiau laiko skirti šeimai, televizija jį „panaudos kaip produktą“, be to, neišvengiama yra ir traumų tikimybė. 

Žmonės.lt Sezzy sakė, kad ko gero televizijos pasiūlymą priims. „Galvojau, ar tai dera su mano karjera. Tačiau išsiaiškinau, kad tai – kokybiškas šou. Man patinka sportas ir vanduo, visada norėjau išmokti atlikti triukus, taigi tai – puiki galimybė. Bet kokiu atveju, kasdien einu į sporto salę, taigi neprarasiu laiko“, – svarstė atlikėjas. 

Žmonės.lt klausia skaitytojų, ar norėtumėte matyti Sezzy, dalyvaujantį „Šuolyje“?

Žmonės.lt