Sezono garderobas: ką pasilikti spintoje, o su kuo atsisveikinti

Derinys / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-17 15:00
Mados keičiasi taip greitai, kaip oras Lietuvoje. Vieną dieną nusipirkti drabužiai madingi, kitą – jau nebe. Pasaulinės tendencijos rodo, kad laikas nestovi vietoje ir mada šuoliuoja kilometriniais žingsniais.

Norite to ar ne, tačiau ne visi jūsų praėjusių sezonų drabužiai vis dar madingi. Ir nors daugelis sako, kad svarbiausia ne mada, o savitas stilius, visgi ji egzistuoja. Norite suspėti paskui ją? Jums būtina žinoti, ką reikėtų slėpti giliau į spintą.

Kam sakyti „ne“?

Aptempti mėlyni džinsai. Daugelis mados žurnalų ir blogų jau kurį laiką praneša, kad aptempti džinsai – nebemadinga seniena. O tai ką tuomet rengtis – paklausite. Ogi kuo platesnes, aukštesniu liemeniu kelnes. Dar madingesnė būsite, jei jos bus spalvotos ar blizgios.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Platformos su kulnu. Vasarinės basutės su platforma jau palieka madingiausiųjų lentynas užleisdamos vietą kitoms.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Didelės rankinės. Šį sezoną madingos nedidelės arba visai mažytės rankinės, turinčios aiškią formą. Ši tendencija taikytina ir kalbant apie kuprines. Didelės, beformės rankinės – jau nėra tos, kurias nešiodamos atrodysite kaip ką tik nuo podiumo. Aišku, jei keliaujate į paplūdimį, ši taisyklė negalioja.

TAIP PAT SKAITYKITE: Praktiška mada, kuri padės sutaupyti nervų ir pinigų

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Kam sakyti „taip“?

Gėlėtiems audiniams. Gėlių? Pavasarį? Būtinai! Šį pavasarį ir vasarą nešiokite gėlėtas sukneles, palaidines, marškinius, kelnes, o jei yra ūpo, nuo galvos iki kojų būkite gėlėta, pavyzdžiui, įsigykite margą kombinezoną. Tegul gėlės būna pačios įvairiausios, bet pirmenybė skiriama didelėms, ryškioms. Jei esate romantiško stiliaus mėgėja, parduotuvėse nesunkiai rasite patinkančių apdarų.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Rožinei spalvai. Visai teisingai perskaitėte – būtent rožinės. Net jei ši spalva nėra jūsų mėgstamiausia, atsiminkite, kad ji turi galybę atspalvių – tiek ryškių, tiek pastelių, tad tikrai kažką sau pritaikysite. Be to, net ir vyrai gali prisitaikyti kokią nors rožinę detalę.

Plačioms kelnėms. Plačios, aukštesniu liemeniu, cigaretės formos kelnės – pačios madingiausios šį sezoną. Jos gali siekti blauzdų vidurį arba beveik vilktis žeme, gali būti vienspalvės, dryžuotos, gėlėtos, languotos ar kitaip raštuotos – kokios tik norite. Tačiau be tokių šį šiltąjį sezoną – nė žingsnio! Jei tokias radote mamos spintoje, tuoj pat pasiskolinkite, būsite itin madinga.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Apnuoginančios pečius palaidinėms. Vasarą, kai karšta, norisi rodyti daugiau kūno, kad šis įdegtų saulėje. Šiemetinė mada tam itin palanki, nes itin populiarios palaidinės, apnuoginančios pečius. Ir ne tik palaidinės, bet suknelės. Kitaip tariant, madinga atrodyti tarsi iš senoviško meksikietiško serialo.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jaunos kūrėjos papuošalai – moterims, nebijančioms spalvų

Ji24.lt

Naujausi straipsniai