Sezerio Sayliko-Sezzy sužadėtinė Paula Poderytė pristatė blizgučiais ir plunksnomis puoštas suknelės

Žmonės.lt fotomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-08 19:27
Lapkričio 8 d. vakarą dizainerė Paula Poderytė ir vizažistė Justina Gafaro pakvietė į išskirinį vakarą, skirtą naujausiems Paulos kūriniams pristatyti.

Garsios Lietuvos moterys žvarbų vakarą rinkosi pasižiūrėti į P. Poderytės naujausius drabužius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Penkias vakarines sukneles švenčių sezonui paruošusi Paula pasakojo, kad vieno drabužio kaina dažniausiai siekia daugiau nei 100 eurų ir jas moterys gali įsigyti pagal individualų užsakymą. Anot jaunos dizainerės, svarbiausia ne kiekybė, o kokybė.

„Kiekvieną suknelę puošiu rankomis. Išskirtinis dėmesys drabužiui kainuoja daug laiko. Todėl man svarbiausia ne pristatyti begalę modelių, o atsižvelgti į jų grožį, detales“, – pasakojo P. Poderytė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šį vakarą į bičiulių pristatymą atvyko Ingrida Martinkėnaitė-Urbonė, modelis Deimantė Andriuškaitė, Paulos Poderytės sužadėtinis Sezeris Saylikas-Sezzy ir kiti žinomi žmonės.

Grožio patarimus dalijanti Justina Gafaro džiaugėsi bendradarbiaudama su nuostabias sukneles kuriančia Paula. Naujojoje vietoje, įsikūrusioje Vilniuje, Goštauto gatvėje, moterys nuo šiol ne tik galės įsigyti drabužių, bet ir pasidaryti proginį makiažą. Tai tarsi dvi jėgos, susijungusios į vieną. Kas gali būti geriau, kai viskas po ranka, o išsirinkus ir pasipuošus patinkančia suknele prie viso to dar gauni ir patarimą, kokį makiažą derinti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama