Šeštadienio vakarą ryški publika skubėjo į E. Rainio ir L. Larionovos kolekcijų pristatymą

Žmonės.lt fotomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ilgai laukta mados šventė prasidėjo įpusėjus pavasariui. Balandžio 21 dieną dizaineriai Lilija Larionova ir Egidijus Rainys pristatys 2018-2019 metų „Prêt-à-Porter“ rudens ir žiemos kolekcijas. Į neįprastą urbanistinę vietą pasveikinti Lietuvos kūrėjų šeštadienio vakarą skubėjo artimi bičiuliai ir mados gerbėjai.

Šį kartą savo renginiui Lilija ir Egidijus pasirinko urbanistinę erdvę, modeliai žengs ne podiumu, o Panerių gatvėje esančio „Lofto“ grindiniu. Lilija portalui Žmonės.lt atvirai pasakojo apie šiais metais kurtus savo darbus.

„Pristatysiu apie 40 skirtingų įvaizdžių. Pagrindiniai mano naujos kolekcijos akcentai – minimalizmas, švara, detalės. Pamatysite išties įdomius sprendimus.“

Egidijus Rainys taip pat paruošė 40 modelių, tačiau apie savo kolekciją jis užsiminė tik puse lūpų. E. Rainys yra minėjęs, kad kai realiame gyvenime atsiranda išgyvenimų, jo kūryboje apstu spalvų, o kai kasdienybė graži ir lengva – drabužiai tamsūs ir ramūs.

„Gyvenimo jūra būna tiek audringa, tiek rami. Ši kolekcija tokia ir bus – nenuspėjama“, – sako Egidijus, žadėdamas įsimintiną vakarą. Šiais metais jo kolekcijos centre – gerokai atjaunėjusi moteris.

Dizainerių L. Larionovos ir E. Rainio kolekcijos pristatymo svečiai (122 nuotr.)
+116

Skaitykite daugiau