Šeštadieninės laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjais tapo Vilija Andrulevičiūtė ir Arnas Mazėtis

Arnas Mazėtis ir Vilija Andrulevičiūtė / LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-13 13:33
Beveik tris dešimtmečius eteryje žiūrovus rytais žadinanti laida „Labas rytas, Lietuva“ naująjį sezoną sveikinsis ir šeštadieniais. Savaitgalį prie televizorių ekranų kvies nauja vedėjų pora Vilija Andrulevičiūtė ir Arnas Mazėtis.

„Laida „Labas rytas, Lietuva“ turi didžiulį ištikimų žiūrovų būrį ir kol kas nesulaukė lygiavertės konkurentės rytiniame TV eteryje šiokiadieniais. Savaitgaliais žiūrovai iki šiol junginėdavo TV kanalus, ieškodami vertingo turinio. Nuo šiol juos kviečiame šeštadienio rytą sutikti kitaip – jaukiai, šiltai, kultūringai ir, žinoma, skaniai“, – sako šeštadieninės „Labas rytas, Lietuva“ laidos vedėjas ir prodiuseris Arnas Mazėtis.

„Žiūrovai turės galimybę daugiau sužinoti apie sveiką gyvenseną, sulauks patarimų, kaip rūpintis namų jaukumu – kurti bei atnaujinti namų interjerą bei aplinką, taip pat – ką skanaus ir vertingo paruošti šeimos nariams ar svečiams savaitgalį“, – apie savaitgalio ryto laidą pasakoja eterio naujokė Vilija Andrulevičiūtė, kurios publikacijas iki šiol buvo galima skaityti portale Lrt.lt.

LRT nuotr.
LRT nuotr.

Be reportažų ir pokalbių studijoje, žiūrovų taip pat lauks žiniasklaidos apžvalga, naujausios žinios, pažintis su šiuolaikinėmis technologijomis bei rekomendacijos įdomiam šeimos savaitgaliui.

Laida nukels į daugelio dar nematytas, nelankytas Lietuvos vietas: bus pasakojama pasakosime apie trumpoms savaitgalio išvykoms tinkančias vietoves, į kurias žiūrovai galės išsiruošti dar tą patį šeštadienio rytą.

Po intensyvios darbo ar mokslų savaitės TV laida „Labas rytas, Lietuva“ su žiūrovais sveikinsis ir niekur neskubant kartu praleisti tris valandas kvies kiekvieną šeštadienį nuo 9 val. ryto.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai