Šeštadienį – naujas žurnalo „Ji“ numeris!

2014 m. balandžio mėnesio žurnalo „Ji“ Nr. 15 / Žurnalo „Ji“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-11 18:00
Savaitgalį siūlome pradėti su „Ji“! Naujajame numeryje rasite įdomių pašnekesių, mados ir grožio patarimų, gardžių patiekalų receptų.

Tik savaitėlė lieka iki gražiausios pavasario šventės – šv. Velykų, tad ir numerio tema – „Velykų patiekalai ir dekoracijos“. Tereikia užmesti akį į spalvingas iliustracijas, ir galbūt jums kils idėjų, kokiomis mielomis smulkmenomis papuošti namus. O kokios Velykos be šventinio stalo? Pateikiame neįmantrių, greitai paruošiamų patiekalų – nuo užkandžių iki desertų – receptus. Gaminkite ir nudžiuginkite artimuosius!

Kalbame ir apie dvasinius dalykus – tikėjimą, kuris sukuria stebuklus, ir tik nuo mūsų priklauso, ar sugebėsime juos pamatyti... Apie tai psichologijos rubrikoje.

Interviu dr. Aušra Maldeikienė kalba apie mokesčių sistemą ir galimybę išgyventi Lietuvoje. Politekonomistė įsitikinusi, kad mažiausius mokesčius moka turtuoliai, o pažeidžiamiausia visuomenės grupė tikrai ne pensininkai...

Kaip visada žurnale daugybė moterims aktualių grožio ir mados temų: kodėl atsiranda raukšlių ir kaip jų išvengti; kokie paltukai madingi šį pavasarį; kokių naujų kremų verta įsigyti, kad oda būtų švelni ir švytinti ir kt.

Jeigu ilgitės vasaros, bent mintimis nukeliaukite į Maltą. Ten apsilankiusi I. Juknienė sako, kad ten gyvena laimė...

Šiltos Velykų laukimo savaitės!

„Ji“

Naujausi straipsniai