Šeštadienį – naujas žurnalo „Ji“ numeris!

2014 m. balandžio mėnesio žurnalo „Ji“ Nr. 14 / Žurnalo „Ji“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-04 13:57
Savaitgalį siūlome pradėti su „Ji“! Naujajame numeryje rasite įdomių pašnekesių, mados ir grožio patarimų, gardžių patiekalų receptų.

Dar savaitėlė kita, ir daugelio mūsų kiemus ar net balkonus papuoš ryškiaspalvės tulpės. Kaip tulpes auginti ir puoselėti, pataria gėlininkai.

Pavasaris ne tik džiugina akį ir širdį pamažu prasikalančia žaluma, jo atėjimą pajuntame visu kūnu, protu ir siela... Kaip mūsų savijautą lemia šis metų laikas, pasakoja gydytoja I. Pivoriūnienė, etnologė G. Kadžytė ir kitų sričių specialistai.   

Balandžio 7-ąją minima Pasaulinė sveikatos diena yra tarsi raginimas mums visiems susirūpinti savo sveikata. Ar žinote, kokie tyrimai atliekami nemokamai, kokios yra prevencinės programos moterims? Apie tai skaitykite rubrikoje „Sveikata“.

Kas naujo plastinės chirurgijos srityje, kokios grožio procedūros padeda moterims atjaunėti, patirtimi dalijasi patyrę gydytojai dr. S. Vikšraitis ir dr. A. Bieliauskienė.

Jei nenorite pinigų švaistyti brangiose grožio klinikose, išbandykite britų dietologės F. Kirk 7 dienų dietą. Ji labai paprasta, bet veiksminga!

Numerio tema šįkart praktinė – kaip išsirinkti buitinę techniką. Kad vėliau netektų nusivilti, pataria ekspertai.  

Na, o toms, kurios mėgsta skaniai pavalgyti, – sočių patiekalų receptai savaitgalio pietums. 

Gražios savaitės!

„Ji“

Naujausi straipsniai