Šeštadienį – naujas žurnalo „Ji“ numeris!

2014 m. kovo mėnesio žurnalo „Ji“ Nr. 13 / Žurnalo „Ji“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-28 16:14
Savaitgalį siūlome pradėti su „Ji“! Naujajame numeryje rasite įdomių pašnekesių, mados ir grožio patarimų, gardžių patiekalų receptų.

Nors gyvename modernių technologijų laikais, dėl sunkiai paaiškinamų priežasčių pradingsta lėktuvai, nuskęsta laivai, nuo bėgių nurieda traukiniai. Kasmet nelaimės pasiglemžia milijonus gyvybių. Apie paslaptingai dingusį Malaizijos oro linijų lėktuvą ir kitus panašius tragiškus įvykius skaitykite straipsnyje „Kelionė į pražūtį“.

Numerio tema, kaip įprastai prasidedant naujam mėnesiui, – balandžio horoskopas. Pasak astrologės D. K. Markauskienės, balandis – vienas sunkiausių metų mėnesių, nes įtampą kels Mėnulio ir Saulės užtemimai. Nestigs sudėtingų situacijų, neprognozuojamų aplinkinių poelgių. O ką žvaigždės pranašauja jūsų zodiako ženklui – N. Gabijos Wolmer prognozės.

Auras fotografuojantis A. Dabkevičius atskleidžia, ką atspindi auros nuotrauka, kuo skiriasi sveiko ir sergančio, mylinčio ir nemylinčio žmogaus aura ir kitų įdomių dalykų.

Mados puslapyje – patarimai, kaip išsirinkti sijoną pagal figūros tipą. O jeigu norite juo paryškinti dailias kūno linijas, metas pradėti mankštintis lauke („Ji“ klubas“)! Grožio paslaptimis dalijasi ir Holivudo žvaigždės.

Taip pat skaitykite apie garsųjį moterų suvedžiotoją G. Casanovą, mūsų žurnalistės kelionę į Izraelį ir kt.

Ir pasigaminkite nors vieną patiekalą iš mūsų siūlomų receptų!

„Ji“

Naujausi straipsniai