Šeštadienį – naujas žurnalo „Ji“ numeris!

2014 m. kovo mėnesio žurnalo „Ji“ Nr. 12 / Žurnalo „Ji“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-21 13:30
Savaitgalį siūlome pradėti su „Ji“! Naujajame numeryje rasite įdomių pašnekesių, mados ir grožio patarimų, gardžių patiekalų receptų.

„Rašysena yra asmenybės atspindys. Iš jos galima daug pasakyti apie žmogaus charakterį, emocinę būseną, gebėjimus, netgi numatyti ateitį“, – sako grafologė Elona Petkelienė. Skaitydami numerio temą, pamėginkite išsiaiškinti, ką išduoda jūsų arba jūsų draugo raštas...

Pasaulinės tuberkuliozės dienos proga kalbamės su Kauno 2-osios klinikinės ligoninės Vaikų pulmonologijos skyriaus vedėja Dalia Steponavičiene. Statistika kelia šiurpą – praėjusiais metais pasaulyje tuberkuliozė buvo diagnozuota 8,6 mln. žmonių, iš jų 1,3 mln. mirė. Ar įmanoma išvengti XXI a. maru vadinamos ligos?

Fizikas Edmundas Kirda sako: „Norėti reikia labai išmintingai“. Įdomu, kodėl? Atsakymą rasite paskaitę straipsnį.

Ką daryti, kad nesirgtume? „Sportuoti, sportuoti ir dar kartą sportuoti“, – kartoja medikai ir sveikos gyvensenos propaguotojai, o mes neretai numojame ranka arba pažadame sau: „Nuo rytojaus...“ Sveikatos rubrikoje – įvairių šalių mokslininkų tyrimų išvados, įrodančios, kodėl judėti reikia pradėti dabar, šią minutę!

Taip pat skaitykite kelionių įspūdžius (šįkart apie Tailandą), patarimus, kaip prižiūrėti sukulentus. Pasmalsaukite, kuriose pasaulio įmonėse trokšta dirbti šimtai žmonių.  

Na, ir koks žurnalas be receptų?! Patiekalai su varške ir žalumynais, 4 suflė receptai, sotus bulvių apkepas.

Sėkmingų eksperimentų virtuvėje ir malonaus skaitymo!

„Ji“

Prisijunkite prie „Miltės“ duonos klubo „Facebooke“ ir dalyvaukite konkurse.

Naujausi straipsniai