Šeštadienį – naujas žurnalo „Ji“ numeris!

2014 m. kovo mėnesio žurnalo „Ji“ Nr. 10 / Žurnalo „Ji“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-07 17:00
Savaitgalį siūlome pradėti su „Ji“! Naujajame numeryje rasite įdomių pašnekesių, mados ir grožio patarimų, gardžių patiekalų receptų. Taip pat parengėme jums dovaną – knygelę „Pavasario darbai“ ir Sodininko kalendorių.

Pro langus šildanti saulutė skatina vis dažniau pasvajoti apie atostogas. Kur keliausime šiais metais? Jeigu būsite išradingos, atostogos atsieis daug pigiau. Todėl šio numerio tema – „30 būdų atostogauti taupiai“. Mūsų ir kelionių organizatorių patarimai.

Vienintelė lietuvė tarptautinės kategorijos dailiojo čiuožimo teisėja Laima Krauzienė dalijasi įspūdžiais iš Sočio žiemos olimpiados ir sako, kad asmeninės teisėjo simpatijos negali lemti čiuožėjo pergalės.

Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovausianti Vilija Matačiūnaitė prisipažįsta, kad mėgsta eksperimentuoti ir yra linkusi į avantiūras.

Mados rubrikoje aiškinamės, kokie aksesuarai madingiausi pavasarį. „Ji“ klube skaitykite, ką turėtume valgyti, kad pakankamai gautume maistinių skaidulų.

Na, o jeigu jau prakalbome apie maistą, tarsi netyčia pakiškite savo gyvenimo draugui atverstą receptų puslapį. Galbūt Kovo 8-osios proga nustebins jus išskirtiniais pusryčiais?

Gražios šventės ir malonaus skaitymo!

„Ji“

Naujausi straipsniai