Šeštadienį – naujas žurnalo „Ji“ numeris!

Žurnalo „Ji“ archyvo nuotr. / 2014 m. / Nr. 9
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-28 16:30
Savaitgalį siūlome pradėti su „Ji“! Naujajame numeryje rasite įdomių pašnekesių, mados ir grožio patarimų, gardžių patiekalų receptų.
  • Numerio tema tradicinė kiekvieno mėnesio pradžioje – Kovo horoskopas. Pasak astrologų, pirmasis pavasario mėnuo bus gana ramus ir darbingas. Sužinokite, ką jūsų Zodiako ženklui pranašauja žvaigždės meilėje, darbe ir kitose srityse.  
  • Kaunietis E. Stasiūnas su šeima prieš dešimt metų susikrovė lagaminus ir išvyko laimės ieškoti į JAV. Apie lietuvių gyvenimą už Atlanto skaitykite rubrikoje „Emigrantai“.
  • Fotomenininkas Saulius Paukštys sako, kad kelionė į Bankoką per keturiasdešimt dienų buvo viena įdomiausių ir didžiausių jo gyvenimo avantiūrų. Grįžęs vyras išleido knygą ir prisipažįsta tebesapnuojąs Laoso džiungles.
  • Straipsnyje „Pavasarį pasitikime gražios“ – patarimai, kaip prižiūrėti šalčio nuvargintą odą ir plaukus, padailinti kūno linijas. Beje, norinčioms ne tik sulieknėti, bet ir išvalyti organizmą, siūlome išmėginti Japonijoje ypač populiarią ryžių dietą.
  • Na, o kol pasiryšite jos laikytis, per Užgavėnes prisišveiskite blynų. Kaip juos gaminti, kad išeitų gardūs ir namiškiai pirštelius apsilaižytų, atskleis „Virtuvės paslaptys“. Netikėtai užgriuvusiems svečiams paruoškite itališkų užkandėlių.

Gražaus pavasario ir malonaus skaitymo!

Naujausi straipsniai