Šeštadienį – naujas žurnalo „Ji“ numeris!

2014 m. / Nr. 3 / Žurnalo „Ji“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-17 18:00
Primename, kad nuo šiol savaitraštis „Ji“ lankys jus kiekvieną šeštadienį! Naujajame numeryje rasite įdomių pašnekesių, naudingų patarimų, įvairių patiekalų receptų. Be to, parengėme jums dovaną – priedą, kuriame net 5 tikros meilės istorijos!

Šį šaltąjį savaitgalį siūlome pasigaminti aštrių patiekalų – jie sušildys kūną, suaktyvins kraujotaką ir padės nugalėti virusus!

Pavėluotai atėjusi žiema – puikus metas palepinti save ir nueiti pirtį. Todėl šio numerio temoje aiškinamės apie pirčių rūšis, jų naudą grožiui ir sveikatai. O kaip elgtis pirtyje, kad patirtume didžiausią poveikį, pataria pirtininkė Birutė Masiliauskienė.  

Kelionių įspūdžiai šįkart – iš karštosios Brazilijos. Drauge su mūsų skaitytoja pajuskite šios šalies kontrastus, gamtos grožį, spalvingųjų karnavalų nuotaiką.

Sveikatos rubrikoje primename, kad liga gali užklupti kiekvieną ir kalbame apie 3 ligas, kuriomis sergame dažniausiai. Kaip jų išvengti? Atsakymą rasite ne tik šiame straipsnyje, bet ir rubrikoje „Iš arčiau“. Mūsų pašnekovai mėgsta laisvalaikį leisti aktyviai ir vienu balsu tvirtina: „Judėti – vienas malonumas!“

Gero savaitgalio ir kitos savaitės!

 „Ji“

Ji24.lt

Naujausi straipsniai