Šeštadienį naujame žurnalo „Ji“ numeryje – birželio horoskopas ir gausybė vasariškų patarimų

Žurnalo „Ji“ birželio mėnesio viršelis (Nr. 22) / Archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-30 16:30
Savaitgalį pradėkite puodeliu kvapnios kavos ir nauju žurnalo „Ji“ numeriu! Jo puslapiuose – įdomūs pašnekesiai, stiliaus patarimai, vasaros grožio ritualai ir išsamus birželio horoskopas.

Pagaliau sulaukėme vasaros! Jei dar nespėjote apsilankyti grožio salone, pamėginkite tobulą pedikiūrą pasidaryti namuose. Patariame, kaip teisingai puoselėti pėdas, kaip nepriekaištingai madingiausiomis sezono spalvomis nusilakuoti nagučius. Nepamirškite ir kitų grožio darbų! Šylant orui būtina atnaujinti kosmetinę – įsigyti lengvam, vasariškam makiažui būtinų kosmetikos priemonių. Jeigu nuspręsite atnaujinti garderobą, žvilgterėkite į mados horoskopą. Tikimės, šie patarimai padės nepasimesti vasarinių suknelių pasiūloje.

Vasara užsuko ir į žurnalo virtuvę. Atsiverskite receptų rubriką ir pamatysite, kokiais paprastais, tačiau labai gražiais ir gardžiais desertais galite pradžiuginti savo mažuosius. Žinoma, patarsime ir jums, ką turėtumėte valgyti, kad paplūdimyje atrodytumėte nepriekaištingai.

Kaip visada kalbiname tik įdomias, gyvenimiška patirtimi trokštančias pasidalinti asmenybes. „Gyvenime svarbu neprarasti vaikiško smalsumo, kuris skatina tobulėti. Kas bebūtum – vadovas ar tėtis – visada norisi ir galima būti geresniam“, – patirtimi, kaip būti geru tėčiu dalinasi verslininkas, mokslininkas Vladas Lašas. Įspūdingais nuotykiais su skaitytojomis dalinasi ir Jungtinių Tautų Organizacijoje konsultante dirbanti bei daugybę pasaulio kampelių apkeliavusi Rūta Avulytė-Moreira.

Šiltos ir smagios savaitės su žurnalu „Ji“!

Naujausi straipsniai