Šeštą mėnesį nėščia Baiba Skurstene-Serdiukė neapleidžia kikbokso: „Kas sakė, kad nėštumas yra liga?“

Baiba Skurstene-Serdiukė / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Besilaukianti dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė bus kieta mamytė. Antradienio vakarą Baiba pasidalijo nuotrauka iš sporto salės – dainininkė kikbokso treniruočių neatsisako net ir 25 nėštumo savaitę.

„Mes su ananasiuku sportuojame. Kas sakė, kad nėštumas yra liga?“ – nuotrauką komentavo akivaizdžiai energijos nestokojanti dainininkė.

Pirmosiomis nėštumo savaitėmis Baiba buvo apleidusi sporto salę – mankštindavosi tik namie. Prabėgus dviem mėnesiams dainininkė grįžo prie kikbokso.

„Kaip kiekviena scenos moteris noriu gerai atrodyt. Taip pat noriu, kad gimdymas lengvesnis būtų, kad paskui kilogramų nebūtų žiauriai per daug. Aš šiaip nesu sliekas, esu normalaus sudėjimo. Ir metų jau ne 20, nebe taip greitai viskas šiuo klausimu vyksta“, – portalui Žmonės.lt sakė Baiba.

Sporto salėje Baiba darbuojasi su bokso kriauše, bet atsisakė šuoliukų ir, savaime suprantama, jai pačiai tenkančių smūgių.

„Yra pratimai kurių, tiesiog nedarau, bet šiaip stengiuosi mankštintis, kad nebūtų patinusių kojų ir nugaros skausmai nekankintų, kaip, sakoma, nėščiosioms būna. Kol kas šiuo atžvilgiu man sekasi“, – kalbėjo Baiba Skurstene-Serdiukė.

Mykolas Serdiukas ir Baiba Skurstene-Serdiukė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kad sportuojant viskas būtų gerai, užtikrina pats rūpestingiausias treneris – dainininkės sutuoktinis Mykolas Serdiukas.

„Jis kartais pasako: to nedaryk, ano nedaryk. Klausau jo. Jei kuris pratimukas per sunkus, pati pasakau, kad jau sunkoka. Vis tiek jau pilvas iššokęs didžiulis“, – šypsojosi atlikėja.

Mylimąjį Baiba pagainioja nebent sporto salėje. Pirmagimio besilaukianti atlikėja tikino, kad keistų įnorių jai neatsirado. Tik pirmosiomis nėštumo savaitėmis jai norėdamosi šaltibarščių ar agurkėlių.

„Dabar jau viskas susinormalizavo. Tik visai nebesinori greito maisto, kurį prieš tai dievinau“, – sakė Baiba.

Nėštumas ir sportas – suderinami dalykai

Lietuvos sportinių šokių šokėja, Europos sportinių šokių čempionė ir šokių trenerė Edita Daniūtė (37) užsiėmė aktyvia fizine veikla viso nėštumo metu. Sūnaus Romeo pernai susilaukusi moteris net ir devintą nėštumo mėnesį šoko pramoginius šokius, lankė baseiną, kuriame buvo įamžinta, kaip ketina nerti.

Mykolas Serdiukas ir Baiba Skurstene-Serdiukė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Bėgikė Diana Lobačevskė (36) neišsižadėjo bėgiojimo, kai laukėsi dukters Atėnės. Treniruočių Diana neapleido ištisus aštuonis mėnesius, o septintą nėštumo mėnesį D. Lobačevskė kasdien nubėgdavo po 10 kilometrų.

Mykolas Serdiukas ir Baiba Skurstene-Serdiukė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.


Neseniai antro vaikelio susilaukusi televizijos prodiuserė Goda Jokubaitienė leidiniui „Tavo vaikas“ pasakojo, kad pirmojo nėštumo metu save atidžiai prižiūrėjo, todėl papildomų kilogramų neliko prabėgus vos savaitei po gimdymo. Laukdamasi Goda lankė nėščiųjų specialias mankštas ir baseiną, reguliariai eidavo pasidaryti masažo.

Mykolas Serdiukas ir Baiba Skurstene-Serdiukė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kai kurios nėštukės užsiima ir rizikingesnėmis sporto rūšimis. Štai britė Ali Banahan (38) laukdamasi kilnojo svarmenis. 38 nėštumo savaitę ji kilnojo 50 kg svorio štangą.

„Aš mačiau nėščias moteris kilnojant svarmenis internete, bet tik ne savo lankomoje sporto salėje. Aš pripratau, kad į mane žmonės spokso“, – „The Sun“ sakė Ali.

Prabėgus metams po gimdymo A. Banahan išplėšė pergalę kūno rengybos konkurse.

Prisiminkite: sportas nėštumo metu yra saugus tol, kol tai darote su profesionalų pagalba.

Skaitykite daugiau