Šešių su puse mėnesio nėštumas maratonininkei Dianai Lobačevskei bėgioti netrukdo

Laimėjusi Hamburgo maratoną, Diana Lobačevskė sugrįžo į Lietuvą / A.Pliadžio nuotr
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Maratonininkė Diana Lobačevskė (33) ir irkluotojas Mindaugas Griškonis (28) laukia šeimos pagausėjimo – poros vaikas pasaulį turėtų išvysti pavasario pabaigoje, praneša Žmonės.lt

Apie tai, kad yra nėščia, Žmonės.lt patvirtino pati D.Lobačevskė, pernai Maskvoje vykusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate užėmusi 12 vietą, o Hamburgo maratone atbėgusi pirma.

„Jau šešis su puse mėnesio, kaip esu ne viena. Dar nežinome, kokios lyties vaikelio laukiame – jis dar nesirodo“, – patvirtindama džiugią žinią Žmonės.lt juokiasi sportininkė.

3,5 metų drauge su M.Griškoniu gyvenanti maratonininkė atskleidė, kad pora ketina susituokti, tačiau ne dabar: „Su tokiu pilvu tai tikrai nesituoksiu, tačiau apie vestuves mes tikrai galvojame.“ D.Lobačevskė jau augina 9-erių dukrą Daisy, kurios susilaukė iš ankstesnės santuokos.

D.Lobačevskė ir M.Griškonis / A.Pliadžio nuotr
D.Lobačevskė ir M.Griškonis / A.Pliadžio nuotr

Šiuo metu D.Lobačevskę ir M.Griškonį skiria didelis atstumas: ji poilsiauja Lietuvoje, o jis treniruojasi Graikijoje, kur praleidžia kiekvieną žiemą.

Nors nėščia ji yra jau ilgiau nei pusmetį, maratonininkė vis dar sportuoja. „Jei dar galiu sau leisti sportuoti, matyt, nėštumas yra lengvas. Vis dar treniruojuosi, tačiau su pasiruošimais maratonams šių treniruočių lyginti tikrai negalima – dabar kasdien nubėgu iki 15 km. Kartais nubėgu tik 10 ar 12 km, kartais – visus 15 km. Tikrai taip – aš dar bėgioju! Esu laiminga, kad dar galiu pabėgti – aš dabar kaip kengūra!“ – juokiasi sportininkė.

D.Lobačevskė ir M.Griškonis / A.Pliadžio nuotr

Anot D.Lobačevskės, toks atstumas – visai ne ilgas: jai tai viso labo tėra mankšta. „Po bėgiojimo man viskas gerai – nebūna negera ar bloga“, – patikina.

Sportininkė įsitikinusi, kad šeimos pagausėjimas nesutrukdys jai ruoštis rimčiausioms varžyboms. „Karjeros tikrai nebaigsiu. Rudenį ruošiuosi toliau profesionaliai sportuoti, tačiau tai, žinoma, kol kas tėra planai. Kitais metais ketinu dalyvauti pasaulio čempionate, manęs laukia startas ir Rio de Žaneiro olimpiadoje. Tikrai nesustosiu: juk ir aš, ir Mindaugas turime tėvus, kurie tikrai padės prižiūrėti vaikelį. Žinoma, bus papildomų rūpesčių, tačiau juos išspręsime – vaikelis yra labai laukiamas“, – džiaugiasi D.Lobačevskė.

D.Lobačevskė ir M.Griškonis / A.Pliadžio nuotr

Skaitykite daugiau