Šešios E.Mi manikiūro mados tendencijos šių metų rudeniui

Madingiausi manikiūrai šių metų rudenį
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-16 12:08
Koks manikiūras yra madingiausias šių metų rudenį? Jei trokšti diktuoti madas, siūlome susipažinti su šešiomis aktualiausiomis manikiūrų mados tendencijomis.

Nr.1 Megztas manikiūras

Šaltasis sezonas diktuoja savo taisykles – jaukūs megzti motyvai puošia net nagučius! Įprastas aprangos elementas manikiūre suskamba naujai, suteikia jam gaivumo, minkštumo ir atrodo ypač stilingai. Pasirink bet kurį raštą, kuris tiktų prie tavo mėgstamo megztuko, šaliko ar kito šilto aksesuaro: ažūrinis mezginys, keletas variantų pynelių – tegul E.Mi manikiūras tiksliai atkartos tavo rūbus.

Madingiausi manikiūrai šių metų rudenį
Madingiausi manikiūrai šių metų rudenį

Nr.2 Naildress Total Gray

Papuošk savo nagučius madingiausiais raštais! Gyvatės oda, škotiški langeliai, megztos pynutės, elegantiška abstrakcija ir geometrija – gali rinktis iš daugybės stilingų raštų! Manikiūras su Naildress (angl. suknelė nagams) papildys bet kurį garderobą – nuo visiškai laisvo kasdienio iki griežto ir konservatyvaus verslo stiliaus. Liko tik išsirinkti tą vieną vienintelį!

Nr.3 Nailcrust Total Gray

Pilka – tai nauja juoda! Jei papuošite ją vos matomais reljefiniais piešiniais, ji taps dar gilesnė! Total Gray – tai pati madingiausia 2017 metų rudens sezono spalvų gama, kurią sudaro net 10 išskirtinių atspalvių. Daugiasluoksniai pilki, prigesinti mėlyni, elegantiški rudi ir nekaltas kreminis – puikiai tinka ypač stilingo E.Mi manikiūro kūrimui. Švelnios naujosios kolekcijos Total Gray spalvos idealiai tinka pastelinių gėlių žiedams piešti. Gėlės ir raštai, kuriuos norisi paliesti – tendencija, kurią pamėgs romantikos gerbėjos.

Madingiausi manikiūrai šių metų rudenį
Madingiausi manikiūrai šių metų rudenį

Nr.4 Ornamentai ir Ombre lakavimas

Esi santūrios klasikos gerbėja? Tada pereinančių spalvų lakavimas – kaip tik tai, ko tau reikia. Aprangoje šis stilius pristatomas tiek įliemenuotų, pabrėžiančių moteriškumą suknelių siluetais, tiek ir oversize dydžio bliuzonais bei vyriško kirpimo kostiumais. Papildyk savo santūrios klasikos įvaizdį ombre lakavimu su Total Gray spalvomis ir papuošk jį preciziškais ornamentais. Nenuobodaus santūrumo receptas!

Nr.5 Madingos audinių faktūros

Ruduo – puikus metas daugiasluoksniams aprangos komplektams. Susišildykime derindamos skirtingų tekstūrų audinius: atlaso sukneles, bomber stiliaus švarkus, minkšto veltinio puspalčius ar megztus džemperius – visa tai beribė erdvė tavo vaizduotei. Kad sustiprintumėm įvaizdį – papuoškime nagus elegantišku austu arba megztu raštu. Žiūrint į tokius nagus iš karto pasidarys šilčiau.

Madingiausi manikiūrai šių metų rudenį
Madingiausi manikiūrai šių metų rudenį

Nr.6 CHARMICON. Stilinga geometrija

Geometrija vėl madinga! Jos pilna visur: nuo daugybės aiškių simetriškų languotų printų audiniuose iki sudėtingų, „gyvų“, išsilenkiančių linijų kostiumuose, konkuruojančių tarp sijonų ir švarkelių. Nori būti madinga, bet išlaikyti santūrų įvaizdį – rinkis pirmą variantą. O jei tavo fantazijai ir drąsai nėra ribų, pats metas išbadyti asimetrijos ir formų įvairovę. Išsirink tinkamiausią E.Mi manikiūrą: rudens kolekcija turtinga įvairiais dekoro variantais, pradedant metalu žvilgančiais pusmėnuliais, juostelėmis ir baigiant kniedėmis. Tegu geometrija tampa Jūsų rudens tendencija!

Visos 2017 metų rudens sezono #EMiManikiuro tendencijos pristatytos žinomiausiuose tavo miesto grožio salonuose.

Išsirink paruoštą dizainą iš #EmiManikiuro kolekcijos arba susikurk savo manikiūrą iš pateiktų vieno nago variantų ir įsitikink, kad tavo E.Mi manikiūras džiugins tave visą mėnesį.

Puslapis www.emimanicure.lt padės surasti Jums grožio saloną, kuriame manikiūro meistrės atliks EMiManikiūrą – naudodamos E.Mi produktus ir pagal JekaterinosMirošničenko sukurtus eskizus.

Turinio kontrolė – užsakovo rankose, redakcija neprisidėjo prie turinio kūrimo

Naujausi straipsniai