Šešios Agnės Kulitaitės išbandytos gudrybės, padėsiančios išlaikyti tobulą įvaizdį ir po sunkiausios dienos

Agnė Kulitaitė
Autorius: „Pasiutus Lapė“ Agnė Kulitaitė
Publikuota: 2018-08-17 17:05
Žinau, kaip dažnai po paskaitų ar įtemptos darbo dienos norisi vienu mostu mestelėti liemenėlę į kambario kampą ir kryžium kristi į lovą. Arba išsidrėbti ant sofos, kaip mano nuo vaikystės mylimas „Vedęs ir turi vaikų“ serialo personažas, išversti pilvą ir spoksoti į per teliką rodomas nesąmones.

Visgi kiekviena buvome ir tokiose situacijose, kai po universiteto ar darbinių reikalų skubėjome į teatrą, pasimatymą ar vakarėlį. Nors energijos ir netrūko, visos dienos įvaizdis jau buvo pradėjęs varginti, o kai kada – ir visai netiko. Ką daryti tada? Mano atveju – patirti šią situaciją daugybę kartų iš eilės ir galiausiai iš jos pasimokyti, na, o jūsų – tiesiog įsiminti keletą išbandytų gudrybių. Taip visi dienos privalomieji ir vakaro norimieji bus įgyvendinti.

Bateliai. Juk ne veltui pasaka „Pelenė” vis dar kartojasi knygose ir atmintyje. Sakote, princas ten svarbiausias? Baikit, nemanau. Viską lėmė krištolinės kurpaitės, kurios, gal ir nebūtinai iš krištolo, bet ir jūsų vakarą nulemti gali. Įsimeskite batelius į kuprinę, rankinę arba vieną porą visada turėkite darbe. Ir kai tik vakaro planuose nušvis žygis į pasimatymą – jie bus čia, šalia.

Raudonas lūpdažis. Šis ginklas stiprus, todėl kosmetinėje visada atraskite jam vietos. Dieną natūralios ir rausvos, o vakare, kuriant koketišką įvaizdį, ryškiai raudonos. Net jei pristigs aksesuarų, patikėkite, raudonos lūpos juos atstos ir bus pagrindiniu pašnekovų žvilgsnių objektu.

Plaukų kuodukas. „Susirišau. Išlaukiau. Pasileidau“, – taip pasakytų moteriška Julijaus Cezario versija. Šis mano mėgstamas triukas dažnai ištiesa pagalbos ranką. Dieną praleidi su subtiliu kuoduku, vakarą pasitinki su bangomis (itin tinka prie minėto raudono lūpdažio).

Na, tik turiu įspėti, kad KARTAIS tos bangos nebūna itin žavios, o styro ir atrodo taip, lyg būtumei patyrusi trumpąjį jungimą. Man kelis kartus yra taip buvę. Vieną iš jų – ėjau į Martyno Mažvydo biblioteką ir ten ploviau galvą (tikra tiesa, kelios liudininkės gali patvirtinti), o taip pat bėgau į saloną, prašydama pagalbos situaciją bent kažkiek pataisyti. Galite ir jūs, jei kuoduko triukas nepavyktų. Vienas iš greičiausių kelių – rasti grožio pagalbininkę internete, per „Pasiutusios lapės“ platformą.

Skarelė. Šis iš pažiūros paprastas ir daug nekainuojantis aksesuaras gali daryti stebuklus. Manosios skarelės dažniausiai iš „Humanos“ – spalvingos, ryškios ir kainavusios kelis eurus, o skirtingų įvaizdžių su jomis... Vajė: nuo šukuosenos pagyvinimo iki švarko diržo vaidmens. Dar daugiau įkvepiančių pavyzdžių rasite čia.

Papuošalai. Įsivaizduokime. Surištas plaukų kuodukas, subtilus dieninis makiažas, ausyse įsegti minimalūs perlų auskarai, balti marškiniai, džinsai, balerinos.

Darbas baigiasi, atėjo vakaras. Plaukus pasileidžiame, lūpas padažome raudonai, perlų auskarai pasikeičia vietomis su auksiniais apvaliais. Viena marškinių saga prasisega, o atvertą odos lopinėlį papuošiame kaklo papuošalu. Nepamirškime ir aukštakulnių. Ar panirusios į vaizduotę pamatėte save before ir after? Maži dalykai kuria didelius. Tokie tie papuošalai.

Veido gaiviklis. Kai veidas rėkia, kad pavargo, o norų varoma širdis ir kūnas dar trokšta pramogų – man visada padeda purškiama atgaiva. Nesvarbu, tai rožių vanduo ar koks kitas, bet po kelių jo paspaudimų akys atgauna savo spindesį, o veido oda nebešaukia, kad miršta.

Aš nesu stilistė, bet esu moteris ir, nors šie mano patarimai iš realios ir dažnos praktikos nepadės pasauliui, bet tikiu, kad kažkuriai jūsų gali išgelbėti vakarą. Manąjį išgelbėjo. Ir ne kartą.

„Pasiutus Lapė“

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama