Šešiolikmetis Arnoldas: „Mano tobulybė – mano laisvė“

Paauglys. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Gimiau ir augu laisvoje Lietuvoje, mane tėvai dažnai vežasi į keliones, moko ir bando perduoti tai, ką jie žino geriausiai, be jokios prievartos ir moralizavimų. Mokausi geroje mokykloje su teisinga pakraipa, esu apsuptas tam tikrų emocijų ir kitų teisingų (dabar man taip atrodo) aplinkos asmenų. Man tuoj šešiolika, suvokiu, kad mano tobulybės paieškos dar tik pradėtos, ir džiaugiuosi, kad turiu tam visas sąlygas.

Noriu atrasti savo kelią ir džiaugiuosi, kad nesu verčiamas to daryti. Nežinau, kas išties yra ta tobulybė, bet ir neskaitau, ir nesigilinu į tai, nežiūriu „YouTube“ filosofinių kanalų ir neieškau amžinos laimės recepto.

Suvokiu, kad ta mano kasdienybė tobula, ir siekiu kasdien nuveikti kažką tokio, kas man tikrai suteiktų to jausmo, kad ir kas tai būtų: gera muzika, kavos pagėrimas kofe su draugais, patylėjimas namie žiūrint „YouTube“, bendraujant su ... Aš džiaugiuosi, kad esu laisvas veikti ką noriu ir kada noriu, džiaugiuosi kasdien, siekiu kažko vis kito, kol atrasiu, ko labiausiai norisi siekti.

Esu laisvas išbandyti viską, ką noriu. Jei šiandien patinka „YouTube“, tai esu laisvas kurti jame savo kanalą ir ten pasakoti savo tobulas istorijas.

Esu laisvas bendrauti ne tik su LT gyvenančiais draugais, bet ir per FB ar snapchat susirasti bendraminčių.

Esu laisvas ir galiu užsidirbti pinigų darydamas tai, ką pats išmokau, ir galėdamas už tai gauti atlygį per appwork.

Esu laisvas miegoti, kai noriu.

Esu laisvas neiti į mokyklą, kai visą naktį kalbėjausi su tėčiu kieme apie gyvenimo niuansus, ir žinau, kad didesnę pamoką išmokau per tą pokalbį naktį.

Esu laisvas rašyti, kad nežinau, kas tas Froidas ir ką jis padarė, bet esu ir laisvas parašyti šią istoriją ir laimėti apple watch, kad nereikėtų jo pirkti.

Siekiu to, ko noriu, ir tai man tobula.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Band, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Skaitykite daugiau